Za upit zamena stana za kuc u sidu pronađeno 882 oglasa

Prodaja stanova u Novom Sadu - fantastičan trosoban stan 71m2, 2 kupatila, 2 t

Salajka, Novi Sad

Prodaja stanova u Novom Sadu - na odličnoj lokaciji, na samo 10 minuta hoda do centra grada, izdvajamo fantastičan trosoban stan od 71m2. Stan... više

164.800€ (2 321 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • 2.sprat

Prodaja dvosobnog porodičnog stana sa podrumom, 46m2 Detelinara Novi Sad, odli

Detelinara, Novi Sad

Na prodaju je odličan dvosoban porodični stan površine 46m2 na Detelinari u Novom Sadu. Stan se nalazi na drugom spratu starije kvalitetne gradnje... više

133.490€ (2 901 €/m²)

  • soba
  • 46m²
  • 2.sprat

Kopaonik, Treska, , 1.5, 27m2, 60430EUR

Treska, Kopaonik

Agencijski ID: 118078, PR/, uknjizen, nov luks, novogradnja, moze zamena(), stambena zgrada. Prodaje se apartman u novoj, kvalitetno gradjenoj... više

60.430€ (2 238 €/m²)

  • 2 soba
  • 27m²

Jednoiposoban stan 39m2, novogradnja, kompletno opremljen, uknjižen 1/1

Telep, Novi Sad

Na prodaju jednoiposoban stan od 39m2 na Telepu, u jednoj od najtraženijih lokacija za prodaju stanova u Novom Sadu. Stan se nalazi u modernoj... više

124.115€ (3 182 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • 1/4 spratova

Četvorosoban stan, Sajlovo, Novi Sad, 87 m2, 2 kupatila

Sajlovo, Novi Sad

Stanovi na prodaju u Novom Sadu – luksuzni četvorosobni stanovi u urbanim vilama u Vidovdanskom naselju, na odličnoj lokaciji, idealni za porodični... više

177.427€ (2 039 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 87m²
  • 1/2 spratova

Jednoiposoban stan 39.40m², PR - Novi ritam Novog Sada - 86.680€

Veternik, Novi Sad

Zadovoljstvo nam je što smo u prilici da ponudimo stanove u novogradnji koji se prostiru u sklopu savremenog stambenog kompleksa, osmišljen... više

86.680€ (2 222 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • Prizemlje

Stan 29.40m², PR - Novi ritam Novog Sada - 64.680€

Veternik, Novi Sad

64.680€ (2 230 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • Prizemlje/3 spratova

Četvorosoban stan 92.24m2, I sprat - Novi ritam Novog Sada - 202.928€

Veternik, Novi Sad

202.928€ (2 205 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 92m²
  • 1.sprat

Prodaja garsonjere Novi Sad – Sajam, Bačka | Odlična investicija, 16 m2, 1.

Sajmište, Novi Sad

Prodaja garsonjere Novi Sad – Sajam, Bačka | Odlična investicija, 16 m2, 1. sprat, uknjiženo Na prodaju potpuno nameštena garsonjera u Novom... više

59.360€ (3 710 €/m²)

  • Garsonjera
  • 16m²
  • 1.sprat

Trosoban stan 68 m2, I sprat, Obrenovac – centar 115.000e

Obrenovac, Beograd

Na prodaju trosoban stan ukupne površine 68 m2, I sprat, koji se nalazi na izuzetnoj lokaciji u centru Obrenovca. Sastoji se od ulaznog hodnika,... više

115.000€ (1 691 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 68m²
  • 1/3 spratova

Novi Sad, Centar, Bulevar oslobođenja, 2.0, 60m2, 172000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 122002, VII/X, lift, terasa, uknjizen. CENTAR - PERFEKTAN, LUX, NOVIJI stan, veliki 2,0 -soban, koji pruza opciju da bude 3,0... više

172.000€ (2 866 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 7/10 spratova

Trosoban stan na Južnom bulevaru, 69 m²

Južni bulevar, Vračar, Beograd

Prodaje se svetao i funkcionalan stan od 69 m² u Neimaru, u mirnom i atraktivnom delu Vračara. Stan se nalazi u novijoj, kvalitetnoj zgradi... više

325.000€ (4 710 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 69m²
  • 3/8 spratova