Za upit zamena stana za kuc u sidu pronađeno 885 oglasa

2.0, Ada mall, Karpoševa, LUX, 53, 36m2

Čukarica, Beograd

2.0, Ada mall, Karpoševa, LUX, 53,36m2, 3/4, podno grejanje, lift, terasa, novogradnja Novogradnja u završnoj fazi izgradnje, 80% izgrađenosti.... više

186.760€ (3 523 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 3/4 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Adice | Jednosobni, dvosobni, trosobni i četvoros

Adice, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad u naselju Adice – odlična prilika za kupovinu nekretnine na mirnoj i perspektivnoj lokaciji. U ponudi su jednosobni,... više

96.305€ (1 926 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • Prizemlje/2 spratova

3.0, Durlan

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju veliki trosoban stan na lepoj, mirnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u blizini Durlanske pijace,... više

144.200€ (1 567 €/m²)

  • 3 soba
  • 92m²
  • 1.sprat

Bez provizije, luxuzni stanovi Pančevo

Margita, Pančevo

Bez plaćanja agencijske provizije za kupca. Pančevo, Margita, Uroša Predića, 3.0, 66,05m2, I/4, lift, EG na struju. Luxuzan objekat u izgradnji.... više

108.980€ (1 651 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 66m²
  • 1/4 spratova

NOVOGRADNJA! Jednosoban stan 40m2, IV sprat, Čajetina, Zlatibor - 68.000e

Centar, Zlatibor

Na prodaju stan površine 40 m², koji se nalazi na IV spratu zgradi sa liftom na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini centra Zlatibora. Sastoji... više

68.000€ (1 700 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 40m²
  • 4/4 spratova

DVOSOBAN STAN 50m2 NA NOVOM NASELJU, NOVI SAD - 120.000€

Novo Naselje, Novi Sad

Prodaje se stan na 4. spratu, odličnog rasporeda, svetao i funkcionalan – svaka prostorija je dostupna iz hodnika, što daje osećaj prostranosti... više

120.000€ (2 400 €/m²)

  • soba
  • 50m²
  • 4.sprat

Prodaje se jednoiposoban stan Novi Sad, nov kompletno opremljen - 36m2

Podbara, Novi Sad

U ponudi je prodaja jednoiposobnog stana u Novom Sadu, smeštenog na odličnoj lokaciji, idealnog za život ili kao investicija. Stan se nalazi... više

128.880€ (3 580 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • Prizemlje

LUKSUZNA PRILIKA U SRCU VRNJAČKE BANJE – MODERAN STAN U IZGRADNJI!

Vrnjačka Banja

Završetak radova: mart 2026. | Moguć povraćaj PDV-a U ponudi je jednosoban stan u savremenoj zgradi koja je trenutno u izgradnji, u jednoj... više

79.675€ (1 770 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 45m²
  • Prizemlje/4 spratova

Luksuz u centru grada

Centar, Jagodina

Ova neverovatna ponuda se nalazi u srcu Jagodine ali van buke a sve vam je na dohvat ruku. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se iz... više

78.000€ (1 200 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 65m²
  • 3/5 spratova

Luksuz u centru grada

Centar, Jagodina

78.000€ (1 200 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 65m²
  • 1/5 spratova

Savski venac, Ekonomski fakultet - Koče Popovića 202m2

Ekonomski fakultet, Savski Venac, Beograd

4.0, 202m2(terasa 15m2), 4/4, lift, duplex, EG, interfon, internet, klima, ktv Ulica Koče Popovića, bivša Zagrebačka, ušuškana je između ulica... više

540.000€ (2 673 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 202m²
  • 4/4 spratova

Voždovac, Banjica, Porodice Trajković, 4.0, 89m2, 310000 EUR

Banjica, Beograd

Banjica, 89m2, 4.0, 2/5, EG, Lux. Struktura: Veliki dnevni boravak, 3 spavaće sobe, hodnik, kupatilo, toalet, terasa. U ponudi uz stan idu i... više

310.000€ (3 483 €/m²)

  • 4 soba
  • 89m²
  • 2/5 spratova