Za upit zamena auto ns pronađeno 359 oglasa

Trosoban stan NOVI SAD, 145000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1100953, Adice, trosoban, 69m2, drugi sprat. CENA 145.000e +3% agencijska provizija. Na prodaju lep stan sa svim stvarima... više

145.000€ (2 101 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 2/3 spratova

Novi Sad, Sajam, Branka Bajića, 41m2, 69700EUR

Sajam, Novi Sad

Agencijski ID: 122489, struja, uknjizen, garazno mesto. Prodaje su dva uknjizena garazna mesta zajedno, u Sajam kompleksu u ulici Branka Bajica.... više

69.700€ (1 700 €/m²)

  • 41m²

Novi Sad, Liman 2, Bulevar Oslobođenja , 3.5, 77m2, 215000EUR

Liman 2, Novi Sad

Agencijski ID: 95628, X/X, klima, lift, telefon, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Prodaje se trosoban stan na Limanu 2. Sastoji se od 3 prostrane... više

215.000€ (2 792 €/m²)

  • 4 soba
  • 77m²
  • 10/10 spratova

Prodaje se dvosoban stan na Novom Naselju - 40m2 - odmah useljiv

Novo Naselje, Novi Sad

Prodaje se dvosoban stan u Novom Sadu, naselje Novo naselje, površine 40 m². Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade od ukupno pet spratova... više

117.300€ (2 932 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • Prizemlje/5 spratova

Novi Sad, Klisa, Boze Kuzmanovica, 3.0, 91m2, 175000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 122669, 5a, klima, telefon, terasa, garaza, parking, dvoriste/basta. Na prodaju prizemna kuca stambenog objekta 91m2, dnevni... više

175.000€ (1 923 €/m²)

  • 91m²

Prodaje se garsonjera u novoj zgradi na Novom Naselju - 25, 7m2

Novo Naselje, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad, moderna i potpuno nova garsonjera površine 25,7m2 u zgradi novogradnje iz 2026. godine. Stan je prazan,... više

91.800€ (3 530 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • 5/6 spratova

Dvosoban stan 55 m², Novi Sad, Železnička stanica, 10/11 sprat

Železnička stanica (NS), Novi Sad

Prodaje se dvosoban stan od 55m2 u mirnoj sporednoj ulici Gagarinove, u delu grada Železnička stanica, Novi Sad. Stan se nalazi na 10. spratu... više

145.860€ (2 652 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • 10/11 spratova

Prodaje se dvosoban namešten stan, 48m2, Grbavica

Grbavica, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – prodaje se funkcionalan dvosoban stan površine 48m2 na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, Grbavici, na uglu... više

164.800€ (3 433 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • 2/6 spratova

Prodaja stana u stambenoj zgradi, garaža, parking, dvorište - Telep 117m2

Telep, Novi Sad

U ponudi je prodaja stana u stambenoj zgradi u Novom Sadu – sprat, površine 117m2, koji se može kupiti i kao deo cele zgrade sa oba stana (ukupno... više

255.000€ (2 179 €/m²)

  • 117m²
  • 1/1 spratova

Dvosoban stan 40 m² Veternik | Renoviran | Terasa | Gasno grejanje | Parking

Veternik, Novi Sad

U ponudi je dvosoban stan površine 40 m² u Veterniku, u ulici Milana Tepića. Stan se nalazi u mirnom delu naselja, u blizini svih sadržaja potrebnih... više

81.000€ (2 025 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 1/3 spratova

Novi Sad, Petrovaradin, Preradovićeva, 2.0, 42m2, 121500EUR

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijski ID: 130386, VPR/, uknjizen. Na prodaju kompletno namesten dvosoban stan u Preradovicevoj ulici. Stan je uknjizen i kompletno namesten.... više

121.500€ (2 892 €/m²)

  • 2 soba
  • 42m²

Novi Sad, Petrovaradin, Blok VIII, 3.5, 77m2, 135000EUR

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijski ID: 130570, VI/VII, lift, terasa, uknjizen. Na prodaju troiposoban stan od 77m2 u Petrovaradinu, Blok VIII. Stan je uknjizen i nalazi... više

135.000€ (1 753 €/m²)

  • 4 soba
  • 77m²
  • 6/7 spratova