Za upit zamena auto ns pronađeno 359 oglasa

Novi Sad, Nova Detelinara - Uknjižen jednosoban stan ID#1001204

Nova Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Rumenačka. Uknjižen, svetao jednosoban stan na odličnoj lokaciji. U neposrednoj blizina Novosadskog sajma,... više

97.850€ (3 494 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 28m²
  • 4.sprat

Luksuzni petosoban dupleks od 100 m² sa terasom i pogledom na park

Satelit, Novi Sad

Na prodaju je prelep, luksuzan petosoban dupleks stan površine 100 m², smešten u mirnom i zelenom delu grada, idealan za porodičan život. Prostor... više

257.500€ (2 575 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 100m²
  • 5/5 spratova

Novi Sad, Salajka - Uknjižen četvorosoban stan ID#1000640

Salajka, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Salajka, ulica Radoja Domanovića. Uknjižen, kompletno i kvalitetno namešten četvorosoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje.... više

339.900€ (3 365 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 101m²
  • 2/5 spratova

NA PRODAJU STAN – Bulevar Jaše Tomića, Novi Sad | 56 m² + dve terase | Cen

Banatić, Novi Sad

Na prodaju je funkcionalan i svetao stan od 56 m² u mirnom i odlično povezanom delu Novog Sada, u ulici Bulevar Jaše Tomića. Stan se nalazi... više

134.000€ (2 392 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 4.sprat

Na prodaju jednosoban stan u Novom Sadu, ulica Veselina Masleše, odlična loka

Detelinara, Novi Sad

Na prodaju jednosoban stan u Novom Sadu, ulica Veselina Masleše, odlična lokacija pogodna kako za život tako i kao investicija. Struktura:... više

94.860€ (2 710 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 35m²
  • 4.sprat

Prodaje se dvoiposoban stan na Novoj detelinari- 63m2

Nova detelinara, Novi Sad

Prodaje se dvorišno orijentisan stan površine 62 m² na 4. spratu u zgradi od ukupno 5 spratova. Stan se sastoji od dve spavaće sobe, dnevnog... više

204.000€ (3 238 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 63m²
  • 4/5 spratova

Novi Sad, Satelit, Futoški put, 1.5, 32m2, 87000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 131173, III/, klima, terasa. SATELIT - 32 m2, funkcionalan 1,5 - soban stan. Terasa. Blizina mnogih marketa, satelitske pijace... više

87.000€ (2 718 €/m²)

  • 2 soba
  • 32m²
  • 3.sprat

Na prodaju 2-etažna kuća - 64m2- Sremska Kamenica

Sremska Kamenica, Novi Sad

Na prodaju plac sa dvoetažnom kućom – Sremska Kamenica, odlična lokacija, pogled na grad Na prodaju plac površine 11 ari sa dvoetažnom kućom... više

147.900€ (2 310 €/m²)

  • 64m²
  • .sprat

Novi Sad, Novo Naselje, Slobodana Jovanovića, 2.0, 63m2, 177500EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 76920, I/IV, uknjizen. Novo naselje, 63m2, namesten dvosoban stan, pored ambulante, blizina autobuske stanice, banaka, marketa,... više

177.500€ (2 817 €/m²)

  • 2 soba
  • 63m²
  • 1/4 spratova

Prodaja, Stan, Novi Sad, Bulevar Oslobođenja

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Prodaja useljivih stanova kod Futoške pijace, 97–244 m², 4.0–6.0 – Kupac ne plaća proviziju Na prodaju useljivi, prostrani stanovi na jednoj... više

329.703€ (3 399 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 97m²
  • 4.sprat

Prodaja, Stan, Novi Sad, Bulevar Oslobođenja

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

820.323€ (3 361 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 244m²
  • Potkrovlje.sprat

Novi Sad, Nova Detelinara, , 3.0, 60m2, 174000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 130779, III/III, lift. NOVA DETELINARA LUX 3,0-ban stan 60 m2, LUX STEPENISTE - okrenut dvoristno. Privatni ulaz do stana. Parket.... više

174.000€ (2 900 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • 3/3 spratova