Za upit zamena auto ns pronađeno 359 oglasa

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 125000€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102553, Novi Sad, Telep, dvoiposoban, 50m2, prizemlje. Cena nekretnine 125,000e + 3% agencijske provizije. Izuzetno... više

125.000€ (2 500 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 50m²
  • Prizemlje/3 spratova

Četvorosoban stan VETERNIK, 136500€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102223- Cena je 136 500e + agencijska provizija od 3%. Četvorosoban stan u Centru Veternika. Stan se sastoji iz prostanog... više

136.500€ (1 750 €/m²)

  • 4 soba
  • 78m²
  • 2/2 spratova

Novi Sad, Detelinara, Banatska, 2.5, 45m2, 115000EUR

Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 127945, PR/, uknjizen, renoviran. Na prodaju dvosoban stan u funkciji dvoiposobnog 45m2 na Detelinari u Banatskoj ulici. Stan... više

115.000€ (2 555 €/m²)

  • 3 soba
  • 45m²

Novi Sad, Petrovaradin, Račkog, 0.5, 31m2, 82000EUR

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijski ID: 131299, I/III, klima, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Na prodaju odlicna garsonjera u Petrovaradinu, ulica Rackog... više

82.000€ (2 645 €/m²)

  • 1 soba
  • 31m²
  • 1/3 spratova

Prodaja četvorosobnog stana - Grbavica - 116m2

Grbavica, Novi Sad

Prodaje se četvorosoban stan u Novom Sadu, naselje Grbavica, površine 116 m². Stan se nalazi na 3. spratu od ukupno 5 spratova u zgradi sa liftom.... više

331.296€ (2 856 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 116m²
  • 3/5 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – Garsonjera Adice 24 m², terasa, parking – kupac

Adice, Novi Sad

Opis oglasa: Na prodaju garsonjera 24 m² u Adicama, na odličnoj lokaciji u mirnom delu naselja. Stan je funkcionalan, svetao i idealan za život... više

42.230€ (1 759 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • Prizemlje

Idealna investicija ili dom – 29 m², Telep, Novi Sad - 85.000€

Telep, Novi Sad

Na prodaju funkcionalan jednoiposoban stan površine 29 m² u suterenu stambene zgrade, na odličnoj lokaciji na Telepu. Stan je polunamešten... više

85.000€ (2 931 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 29m²
  • Suteren.sprat

DVOSOBAN STAN 50m2 NA NOVOM NASELJU, NOVI SAD - 120.000€

Novo Naselje, Novi Sad

Prodaje se stan na 4. spratu, odličnog rasporeda, svetao i funkcionalan – svaka prostorija je dostupna iz hodnika, što daje osećaj prostranosti... više

120.000€ (2 400 €/m²)

  • soba
  • 50m²
  • 4.sprat

Novi Sad, Telep - Neuseljavan četvorosoban stan + dva parking mesta ID#1001074

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep, ulica Feješ Klare. Uknjižen, neuseljavan, veoma komforan četvorosoban stan u neposrednoj blizini škole, vrtića, pošte, autobuskog... više

275.700€ (2 729 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 101m²
  • 1.sprat

Prodajem polovinu kuce sa sopstvenim dvoristem

Petrovaradin, Novi Sad

Prodajem stan u kući 68m2 sa tavanom i dve nusprostorije,kuća je komplet renovirana prodaje se komplet nameštena. Blizina škoke,pijace i autobuske... više

76.000€ (1 117 €/m²)

  • 68m²

Novi Sad, Novo Naselje, , 2.0, 42m2, 145000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 127506, IV/, lift(2), terasa, uknjizen, novogradnja. Prodaje se dvosoban stan u Knezevom parku, u Galensovoj zgradi sa dva lifta.... više

145.000€ (3 452 €/m²)

  • 2 soba
  • 42m²
  • 4.sprat

Novi Sad, Popovica, Fruškogorski put, 4.0, 400m2, 1490000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 130328, 15a, klima, telefon, terasa, uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta, cela. RETKO U PONUDI!! Na prodaju izuzetna kuca... više

1.490.000€ (3 725 €/m²)

  • 400m²