Knić, Knić, Knić
Na prodaju porodićna kuća površine 50 m2 na parceli od 39 ari. Nalazi se u Kniću na par kilometara udaljenosti od centra, u neposrednoj blizini... više
22.000€ (440 €/m²)
Naselje Nikola Tesla, Niška banja, Niš
Kuća se nalazi na 100 metara od nišavskog keja, terena za košarku i mali fudbal i mobilijara za decu, idealno za bekstvo od gradske buke. Sagrađena... više
155.000€ (1 550 €/m²)
Karaburma, Beograd
Na prodaju kuća od 87m2 + garaža 14m2, sa mogućnošću korišćenja dela dvorišta od desetak kvadrata. U prizemlju se nalazi dnevni boravak, kuhinja... više
190.000€ (2 183 €/m²)
Lazarevac, Lazarevac, Beograd
Prodaja vertikale kuće Beograd, LAZAREVAC, Centar, ul. Miloja Bogdanovića, UKNJIŽENO vertikala se sastoji od dva uknjižena trosobna stana... više
80.000€ (747 €/m²)
Veliki Mokri Lug, Zvezdara, Beograd
Na prodaju novija, potpuno namestena kuca, sa velikim dvoristem i zelenilom. Kuca je uknjizena, vlasnistvo 1/1, 125m2 neto, ( 150m2 bruto ),... više
395.000€ (2 633 €/m²)
Barajevo, Barajevo, Beograd
Predstavljamo vam prelepu prostranu vikendicu u savrsenom stanju,. Veoma svetla, lepo I moderno uredjena sa 4 funkcionalne spavace sobe I 2... više
169.000€ (1 408 €/m²)
Irig
Prodaje se kuća u Vrdniku, 360m2, plac 15 ari. Za više informacija i dogovor oko razgledanja, pozvati 0616605373 više
1€ (0 €/m²)
Ravni Gaj, Barajevo, Beograd
U ponudi je kuća nesvakidašnje arhitekture u Barajevu, Ravni gaj, uknjižena na kompletnu kvadraturu, kuća se nalazi na prelepom uređenom i održavanom... više
150.000€ (1 041 €/m²)
Centar, Zrenjanin, Zrenjanin
Zrenjanin, Centar. Predstavljamo ekskluzivnu, porodičnu, aristokratsku kuću od 380m2 spratnosti prizemlje i sprat, koja je pozicionirana na... više
391.400€ (1 030 €/m²)
Veternik, Novi Sad, Novi Sad
Veternik. Predstavljamo odlično održavane dve zasebne kuće na parceli ukupne površine 611 m2. U neposrednoj blizini škole, vrtića, trgovinskih... više
206.000€ (958 €/m²)
Barajevo, Beograd
Beograd - Barajevo, naselje Gaj, nepokretnosti: horizontalu porodične stambene zgrade I/PK, četvorosoban stan građevinske površine 255m2, korisne... više
195.000€ (764 €/m²)
Širi centar, Jagodina
Kuća je organizovana kao dvosoban stan, a nudi sve što je potrebno za udoban život: -ulazni hol koji vas uvodi u prostor -dve spavaće sobe... više
60.000€ (1 034 €/m²)