Za upit stanovi Novi Sad aleksandar zgrada bulevaru oslobodjenja pronađeno 267 oglasa

Novi Sad, Centar - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001115

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Stevana Sremca. Uknjižen dvoiposoban stan u neposrednoj blizini Srpskog narodnog pozorišta i pešačke zone, Futoške pijace,... više

142.140€ (2 538 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 56m²
  • 3.sprat

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 150000€

ŽelezniČka Stanica, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 11101697, cena nekretnine je 150.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Železnička stanica, 61 m2, trosoban, drugi... više

150.000€ (2 459 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 2/4 spratova

Jednosoban stan NOVI SAD, 88400€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102593, cena nekretnine je 88.400e sa uključenom agencisjkom provizijom, Novi Sad, Centar, 29 m2, jednosoban, četvrti... više

88.400€ (3 048 €/m²)

  • 1 soba
  • 29m²
  • 4/5 spratova

Novi Sad, Grbavica - Uknjižen četvorosoban stan ID#1001175

Grbavica, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Grbavica, ulica Puškinova. Uknjižen odličan komforan, po strukturi četvorosoban stan koji se nalazi na lepoj i atraktivnoj lokaciji... više

334.540€ (2 883 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 116m²
  • 3/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 147200€

Bulevar, Novi Sad

Bulevar, kvalitetna gradnja, opremljen, useljiv. cena stana 147,200 + 3% agencijske provizije. Agencijska oznaka 1098197. U podaji je lep... više

147.200€ (2 300 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • 5/5 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 257550€

Telep, Novi Sad

Fantastična urbana vila vrhunskog kvaliteta i dizajna, gde svaki stan ima u ceni 2 parking mesta i sopstvenu ostavu na svom spratu. Jedan stan,... više

257.550€ (2 550 €/m²)

  • 4 soba
  • 101m²
  • Prizemlje/2 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 470000€

Centar, Novi Sad

Prelep kompletno adaptiran četvorosoban stan sa dve predivne terase u jednoj od omiljenih zgrada u ovom kraju. Ušuškana, izuzetno kvalitetna... više

470.000€ (4 122 €/m²)

  • 4 soba
  • 114m²
  • 5/5 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 150000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1100664, cena stana je 151.000e +3% agencijske provizije, Novi Sad, Bulevar, 57 m2, dvoiposoban, šesti sprat ( ne i... više

150.000€ (2 631 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 57m²
  • 6/7 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 248000€

Liman 1, Novi Sad

Porodična nekretnina. Agenjska oznaka stana 1100051, cena stana je 248000e + 3 % agencijske provizije, Novi Sad, Liman 1, 77 m2, trosoban, visoko... više

248.000€ (3 220 €/m²)

  • 3 soba
  • 77m²
  • 1/5 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 137200€

Bulevar, Novi Sad

Bulevar Oslobođenja, dvosoban, odličan!CENA 137200 +agencijska provizija 3% +++ Agencijska oznaka stana 1100298, Novi Sad, Bulevar Oslobođenja.... više

137.200€ (2 800 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 4/9 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 234500€

Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102201, cena nekretnine je 238.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Detelinara, 67 m2, dvoiosoban, drugi sprat.  Prodaje... više

234.500€ (3 500 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • 2/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 297500€

Centar, Novi Sad

Kompletno do cigle adaptiran stan, vrhunkog kvaliteta, u koji ćete se uveriti čim pogledate nekretninu+++Agencijska oznaka stana 1100352 CENA... više

297.500€ (3 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 85m²
  • 2/3 spratova