Za upit stanovi Jagodina pronađeno 249 oglasa

Novo porodično naselje u izgradnji na najboljoj lokaciji u centru Jagodine

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan... više

103.905€ (1 505 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 69m²
  • Prizemlje/5 spratova

Komforan četvorosoban stan u Plavuši, Jagodina

Vašarište, Jagodina

Prelep, komforan stan dobijen spajanjem dva stana (46m2 i 58m2), a po potrebi mogu opet da se odvoje. Sastoji se od tri spavaće sobe, kuhinje... više

133.584€ (1 272 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 105m²
  • 6/6 spratova

Stan u centru Jagodine-spreman za život ili izdavanje

Centar, Jagodina

Tražite stan bez ulaganja, na top lokaciji? Upravo ste ga pronašli! Na prodaju jednosoban, funkcionalan stan u centru Jagodine, smešten u prizemlju... više

48.000€ (1 066 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 45m²
  • Prizemlje/2 spratova

Na prodaju moderan stan u neposrednoj blizini Aqua parka – Jagodina 57m2

Akva Park, Jagodina

Na prodaju je svetao i funkcionalan stan od 57 m², smešten u novoj zgradi sa liftom, na četvrtom spratu, u neposrednoj blizini Aqua parka u... više

94.000€ (1 649 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 4/8 spratova

Veći luksuzan, namešten stan u Wing kompleksu

Akva Park, Jagodina

Veci luksuzan stan smešten u njedinstvenom Turističko-stambenom naselju Wing-apartmani koji se nalazi u ekstra zoni turističkog centra Jagodine.... više

116.000€ (1 611 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 72m²
  • 4/6 spratova

Na prodaju – nov, neuseljavan dvosoban stan sa garažnim mestom!

Centar, Jagodina

U ponudi je moderan i funkcionalan stan površine 56 m², smešten u prizemlju nove zgrade na odličnoj lokaciji. Stan je potpuno nov i nikada... više

115.000€ (2 053 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 56m²
  • Prizemlje/5 spratova

Stanovi u izgradnji Dvosoban Tip 2

Centar, Jagodina

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Stanovi su tipskog karaktera... više

99.200€ (1 600 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 1/7 spratova

Stanovi u novogradnji u centru Jagodine po akcijskoj ceni

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj... više

105.900€ (1 512 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 4/5 spratova

Stanovi u izgradnji - GARSONJERA

Centar, Jagodina

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Veoma blizu svih gradskih... više

38.400€ (1 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 1/7 spratova

Centar, Jagodina

Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1300 evra sa PDV-om New District designed... više

59.520€ (1 526 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/5 spratova

Četvorosoban stan, 94 m², Akva Park, Jagodina, 6/6, lift

Akva Park, Jagodina

TOP PONUDA – TROOSOBAN STAN KOD AKVA PARKA (WING APARTMANI) Prodaje se moderan, kompletno opremljen trosoban stan na jednoj od najtraženijih... više

109.780€ (1 167 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 94m²
  • 6/6 spratova

Stanovi u izgradnji -GARSONJERA

Centar, Jagodina

38.400€ (1 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 2/7 spratova