Za upit stanovi do evra Beograd pronađeno 1825 oglasa

mogucnost adaptacije u dvoiposoban u naselju Braće Jerković ID#5703

Centar, Voždovac, Beograd

Ovakvi stanovi su retkost u ponudi, jer spadaju u funkcionalne stanove ,najbolje pozicionirane u ovom naselju. Okolinu čine velike zelene površine... više

170.000€ (2 786 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 5/10 spratova

3.5 Karpoševa, 1/6, cg, 2 lifta, lođa, parking mesto

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

3.5, Ada Mall, Karpoševa, 76m2, 1/6, CG, 2 lifta, lođa, parking Novogradnja u izgradnji, 3.0, 92m2, 3/6, 2lifta, CG, alu stolarija, kalorimetri,... više

228.000€ (3 000 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 76m²
  • 1/6 spratova

Zvezdara, Cvetkova pijaca - Majke Kujundžić, 77m2

Cvetkova pijaca , Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Cvetkova pijaca - Majke Kujundžić 3.0, 77m2 (terasa 7m2), 4/4, podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi je kvalitetan,... više

269.500€ (3 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 4/4 spratova

Čukarica, Cerak, Partizanske vode, 3.0, 75m2, 226875 EUR

Cerak, Beograd

Na prodaju stan u izgradnji na starom Ceraku, u zgradi od ukupno 23 stana ,Po+P +3+M. Stan se nalazi na drugom spratu od 4, po strukturi je... više

226.875€ (3 025 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 2/4 spratova

Čukarica, Banovo brdo, Karpoševa, 1.5, 47m2, 181685 EUR

Banovo Brdo, Beograd

Jednoiposoban stan u izgradnji. Struktura stana je dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, hodnik, kupatilo, i terasa. Cena... više

181.685€ (3 865 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 1/4 spratova

VRACAR HRAM 74m2 , 2 , 259000e

Hram, Vracar, Beograd

Odlican prostor, nov, useljiv, na odlicnoj poziciji, u blizini Hrama Svetog Save. PREDSOBLJE, DNEVNI BORAVAK, DVE SPAVACE SOBE, KUHINJA SA TRPEZARIJOM,... više

259.000€ (3 500 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 74m²
  • Prizemlje

Novi Beograd, Blok 67a, A blok, Omladinskih brigada, 3.0, 192m2, 465000 EUR

Blok 67a, A Blok, Beograd

Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog... više

465.000€ (2 421 €/m²)

  • 3 soba
  • 192m²
  • 2.sprat

Zemun, Sutjeska - Pazovački put, 45m2

Sutjeska, Zemun, Beograd

Zemun, Sutjeska - Pazovački put 1.5, 45m2, podno grejanje/struja, inverter klima, lift, 1/4, interfon, parking, garaža Na Pazovačkom putu... više

124.878€ (2 775 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 1/4 spratova

Zvezdara, Mirijevo, Kapetana Miloša Žunjića , 4.0, 102m2, 205180 EUR

Mirijevo, Beograd

Stan u novogradnji u modernom stambeno-poslovnom kompleksu u najlepšem delu Mirijeva. Objekat se sastoji od tri lamele, u neposrednoj blizini... više

205.180€ (2 011 €/m²)

  • 4 soba
  • 102m²
  • 1/4 spratova

Zemun, Gornji grad - Cara Dušana, 79m2

Gornji Grad, Zemun, Beograd

Zemun, Gornji grad - Cara Dušana 3.0, 79m2 (terasa i lođa 12m2), 4/4, EG, lift, telefon, interfon, parking, garaža Na prodaju trosoban stan... više

244.000€ (3 088 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 79m²
  • 4/4 spratova

Zvezdara, Vojvode Vlahovića - Nikole Altomanovića, 42m2

Vojvode Vlahovića, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Vojvode Vlahovića - Nikole Altomanovića 1.5, 42m2, PR/2, podno grejanje/struja, inverter klima, interfon, parking, garaža U mirnoj... više

92.400€ (2 200 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • Prizemlje/2 spratova

Čukarica, Cerak, Partizanske vode, 3.0, 61m2, 185000 EUR

Cerak, Beograd

Na prodaju stan u izgradnji na Ceraku u zgradi od 23 stana spratnosti Po+P+3+M. Budući stan je na drugom od četiri sprata, površine 61m2 i... više

185.000€ (3 032 €/m²)

  • 3 soba
  • 61m²
  • 2/4 spratova