Za upit stanovi do evra Beograd pronađeno 1824 oglasa

Novi Beograd, Blok 60 - Tošin bunar, 112m2

Blok 60, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 60 - Tošin bunar 4.0, 112m2 (terasa 28m2), 9/22, CG, klima, lift, telefon interfon, video nadzor, garaža Na jednoj od najpopularnijih... više

386.000€ (3 446 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 112m²
  • 9/22 spratova

Zemun, Sutjeska - Pazovački put, 75m2

Sutjeska, Zemun, Beograd

Zemun, Sutjeska - Pazovački put 3.0, 75m2, podno grejanje/struja, inverter klima, lift, 4/4, interfon, parking, garaža Na Pazovačkom putu... više

206.085€ (2 747 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • 4/4 spratova

Zvezdara, Veliki mokri lug, Ristin potok, 2.5, 53m2, 134090 EUR

Veliki Mokri Lug, Beograd

Nov stambeni kompleks u Velikom mokrom lugu. Mirna lokacija, lagan i brz pristup auto putu, odlicna povezanost sa drugim delovima grada. Sva... više

134.090€ (2 530 €/m²)

  • 3 soba
  • 53m²
  • 2/3 spratova

Voždovac, Braće Jerković, Braće Jerković, 2.0, 55m2, 151500EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 132111, V/XI, lift, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Stan u odlicnom stanju zgrada u odlicnom stanju,stan se prodaje... više

151.500€ (2 754 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 5/11 spratova

Voždovac, Autokomanda - Ustanička, 67m2

Autokomanda, Voždovac, Beograd

Voždovac, Autokomanda - Ustanička 3.0, 67m2 (terasa 5m2), 4/8, CG, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi stanovi u luksuznom stambeno-poslovnom... više

299.925€ (4 476 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 67m²
  • 4/8 spratova

Zvezdara, Cvetanova ćuprija - Predraga Tomića, 87m2

Cvetanova Ćuprija, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Cvetanova ćuprija - Predraga Tomića 3.0, 87m2 (terasa 4m2), 1/3, podno grejanje, lift, inverter klima, interfon, parking, garaža... više

147.900€ (1 700 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 87m²
  • 1/3 spratova

Čukarica, Banovo brdo, Karpoševa, 1.5, 53m2, 205440 EUR

Banovo Brdo, Beograd

Jednoiposoban stan u izgradnji. Struktura stana je dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, hodnik, kupatilo, i terasa. Cena... više

205.440€ (3 876 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 3/4 spratova

Čukarica, Banovo brdo, Karpoševa, 3.5, 133m2, 512590 EUR

Banovo Brdo, Beograd

Troiposoban stan na povučenom spratu u izgradnji. Struktura stana je dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, soba-garderober,... više

512.590€ (3 854 €/m²)

  • 4 soba
  • 133m²
  • 4/4 spratova

Zemun - Gornji grad, VRHUNSKA NOVOGRADNJA, 115m2

Gornji Grad, Zemun, Beograd

Zemun - Gornji grad, VRHUNSKA NOVOGRADNJA 3.0, 115m2 (terasa 29m2), 6/6, CG, lift, telefon, interfon, parking, garaža Trosoban stan na šestom... više

327.750€ (2 850 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 115m²
  • 6/6 spratova

Zvezdara, Vojvode Vlahovića - Nikole Altomanovića, 55m2

Vojvode Vlahovića, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Vojvode Vlahovića - Nikole Altomanovića 2.5, 55m2, 2/2, podno grejanje/struja, inverter klima, interfon, parking, garaža U mirnoj... više

121.000€ (2 200 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 55m²
  • 2/2 spratova

Voždovac, Autokomanda - Ustanička, 54m2

Autokomanda, Voždovac, Beograd

Voždovac, Autokomanda - Ustanička 2.0, 54m2 (terasa 3m2), 3/8, CG, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi stanovi u luksuznom stambeno-poslovnom... više

205.200€ (3 800 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 3/8 spratova

mogucnost adaptacije u dvoiposoban u naselju Braće Jerković ID#5703

Centar, Voždovac, Beograd

Ovakvi stanovi su retkost u ponudi, jer spadaju u funkcionalne stanove ,najbolje pozicionirane u ovom naselju. Okolinu čine velike zelene površine... više

170.000€ (2 786 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 5/10 spratova