Za upit stanovi Beograd do evra sa slikom pronađeno 1760 oglasa

VOZDOVAC LEKINO BRDO 85m2 , T , 260000e

Lekino Brdo, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Lekino brdo, Strumicka, 3.0, 85 m2 sa terasom od 7.5 m2, III od IV sprata, cg, telefon, bez lifta (u... više

260.000€ (3 058 €/m²)

  • 3 soba
  • 85m²
  • 3.sprat

SAVSKI VENAC BEOGRAD NA VODI 87m2 , T , 480000e

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Beograd na vodi, Simfonija 2, Hercegovacka, 3.0, 86.7 m2 sa terasom, III od XVII spratova, cg sa kalorimetrima,... više

480.000€ (5 517 €/m²)

  • 3 soba
  • 87m²
  • 3.sprat

VRACAR CUBURA 71m2 , T , 375000e

Cubura, Vracar, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Cubura, Nikolaja Hartviga, 2.5, 70.98 m2 sa terasom, III od IV sprata, toplotne pumpe, lift, interfon,... više

375.000€ (5 281 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 71m²
  • 3.sprat

NOVOGRADNJA NA DEDINJU, PETOSOBAN STAN SA DVORISTEM

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Prodajemo odlican, petosoban stan, koji se nalazi na prizemlju ove impozantne luksuzne novogradnje , na Dedinju, kod Pinka! Stan poseduje... više

1.111.079€ (4 688 €/m²)

  • 5 soba
  • 237m²
  • Prizemlje

PRODAJA, BW PARKVIEW, 3.0, PERFEKTAN

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Izuzetan, dvostrano orijentisan stan(jug - zapad), sa divnim i ocaravajucim panoramskim pogledom prema reci i gradskom jezgru. Nekretnina se... više

395.000€ (4 759 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 23.sprat

BW DIVA – LUKSUZAN CETVOROSOBAN STAN

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Diva - prepoznatljiv simbol novog stambenog kompleksa nize gradnje, nudi jedinstveno zivotno iskustvo u srcu Savamale, u okviru prestiznog... više

380.888€ (4 232 €/m²)

  • 4 soba
  • 90m²
  • 6.sprat

Prodaja stanova Beograd – novogradnja Železnik, jednosobni, dvosobni i troso

Železnik, Čukarica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, moderna novogradnja u Železniku (opština Čukarica), koja obuhvata širok izbor stanova različitih struktura... više

119.690€ (2 720 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 44m²
  • 2/6 spratova

Vračar, Južni bulevar, , 3.0, 63m2, 280000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 129527, IV/V, klima, lift, terasa(2), uknjizen, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Lux 3.0 od 63m2, u novoj zgradi,... više

280.000€ (4 444 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²
  • 4/5 spratova

Savski venac, Dedinje, Velisava Vulovića, 6.0, 220m2, 950000 EUR

Dedinje, Beograd

Deluxe opremljen stan u kvalitetnoj maloj zgradi, u rezidencijalnom delu Dedinja. Stan je izuzetno luksuzno opremljen - Natuzzi nameštaj, Samsung... više

950.000€ (4 318 €/m²)

  • 6 soba
  • 220m²

Beograd, Zvezdara, Konjarnik - Živka Davidovića, 5.0, 163m2, 4/4, Lux

Konjarnik, Beograd

Beograd, Zvezdara, Konjarnik - Živka Davidovića 5.0, 163m2, 4/4, CG (kompletno namešten) Prodaje se svetao kompletno namešten stan, zgrada... više

370.000€ (2 269 €/m²)

  • 5 soba
  • 163m²
  • 4/4 spratova

Vračar, Tašmajdan - Resavska 86m2

Krunski venac, Vračar, Beograd

3.0, 86m2 (balkon 2.60m2), 2/3, CG, renoviran, klima, video nadzor, interfon, internet, telefon, ktv. Resavska ulica prostire se od Bulevara... više

320.000€ (3 720 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 86m²
  • 2/3 spratova

Savski Venac, Dedinje - Neznanog junaka 131m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

2.0, 131m2, 1/3, LUX, podno grejanje (gas), lift, dva garažna parking mesta, ostava, smart home sistem upravljanja, video nadzor, interfon,... više

990.000€ (7 557 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 131m²
  • 1/3 spratova