Za upit stanovi Beograd do evra sa slikom pronađeno 1751 oglasa

Mirijevski bulevar, 37m2, uknjižen, kompletno namešten, sa parking mestom ID#

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Prodaje se funkcionalan, uknjižen stan površine 37m2, na drugom spratu stambene zgrade novije gradnje iz 2019. godine u Mirijevskom bulevaru.... više

159.000€ (4 297 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 37m²
  • 2/3 spratova

BW BONACA – 4.0, PREMIUM STAN

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Bonaca predstavlja vrhunac luksuza na jednoj od najekskluzivnijih lokacija u prestonici. Smestena uz obalu reke Save, izmedu Kule Beograd... više

747.888€ (5 157 €/m²)

  • 4 soba
  • 145m²
  • 5.sprat

Zvezdara, Zvezdarska šuma, Ledinačka, 1.5, 38m2, 163200EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 131858, VI/VI, lift, terasa, novogradnja, garaza, parking, stambena zgrada. Namesten stan u novogradnji, odlicno lokacijski pozicioniran.... više

163.200€ (4 294 €/m²)

  • 2 soba
  • 38m²
  • 6/6 spratova

Rakovica, Kanarevo brdo, Ivana Mičurina, 2.0, 49m2, 148000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 131035, III/IV, klima, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, podrum, stambena zgrada.... više

148.000€ (3 020 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 3/4 spratova

Čukarica, Žarkovo, Jovana Dučića, 3.0, 50m2, 135000EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 114409, PR/III, klima, telefon, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, pogodan za pp,... više

135.000€ (2 700 €/m²)

  • 3 soba
  • 50m²

Voždovac, Voždovačka crkva, Kačerska, 1.0, 46m2, 161900 EUR

Voždovačka Crkva, Beograd

Nov, neuseljavan stan u maloj, mirnoj zgradi, funkcionalan, poseduje open space - dnevni boravak sa kuhinjom, odvojenu trpezariju, kupatilo... više

161.900€ (3 519 €/m²)

  • 1 soba
  • 46m²
  • 3/3 spratova

Prodaja stanova Beograd – trosoban Lux stan, novogradnja 2020, Bulevar kralja

Bulevar kralja Aleksandra, Zvezdara, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, luksuzno opremljen trosoban stan u novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija – Bulevar kralja... više

200.000€ (3 703 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 54m²
  • 5/8 spratova

Prodaja stanova Beograd – novogradnja Železnik, jednosobni, dvosobni i troso

Železnik, Čukarica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, moderna novogradnja u Železniku (opština Čukarica), koja obuhvata širok izbor stanova različitih struktura... više

211.755€ (2 714 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 78m²
  • 2/6 spratova

Odlican, renoviran 4.0 stan sa terasom od 26m2

Bežanijska Kosa, Novi Beograd, Beograd

Prodaje se odlican 4.0 stan od 84m2 sa terasom od 26m2 na visokom prizemlju. Stan je kompletno renoviran, kompletno namesten i uknjizen. Zgrada... više

264.000€ (3 142 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 84m²
  • vp/6 spratova

Novi Beograd, Blok 3 - Bulevar Zorana Đinđića 62m2

Blok 3, Novi Beograd, Beograd

2.0, 51m2 + terasa od 11m2, 8/9, lift, renoviran, internet, interfon, klima, ktv Stan se nalazi na Novom Beogradu, u Bloku 3. Ovaj deo ‘’starog’’... više

226.000€ (3 645 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 8/9 spratova

Novi Beograd, West 65 - Omladinskih brigada 95m2

Blok 65, Novi Beograd, Beograd

3.0, 95m2, 4/40, CG - gas, KTV, interfon, internet, klimatizovan, 7 liftova, luskuzan, dizajnerski, garaža, bez ulaganja Stan se nalazi na... više

590.000€ (6 210 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 95m²
  • 4.sprat

Novi Beograd, Blok 62 - Dušana Vukasovića 64m2

Blok 62, Novi Beograd, Beograd

2.5, 64m2 (dve terase), 3/4, CG, interfon, internet, KTV, podrum, bez ulaganja Stambeni blok 62 na Novom Beogradu ograničen je ulicama Jurija... više

230.000€ (3 593 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 3/4 spratova