Za upit stanovi Beograd do evra sa slikom pronađeno 1742 oglasa

Zvezdara, Mirijevo, Aleksandra Bugarskog, 2.0, 50m2, 120696 EUR

Mirijevo, Beograd

Stanovi u novogradnji, različitih struktura i kvadratura u modernom stambenom kompleksu u uređenom delu Mirijeva. Sadržaj stambenih prostora... više

120.696€ (2 413 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²

Voždovac, Trošarina, Save Maškovića, 4.0, 88m2, 320000 EUR

Trošarina, Beograd

Na izuzetnoj lokaciji, u blizini svih potrebnih sadržaja, nekoliko fakulteta, osnovne škole, obdaništa, sportskog centra, Banjičke šume, više... više

320.000€ (3 636 €/m²)

  • 4 soba
  • 88m²
  • 4/8 spratova

Barajevo, Barajevo, Cara Lazara, 5.0, 150m2, 170000 EUR

Barajevo, Beograd

U mirnom naselju Gaj, sa puno zelenila, lep i prostran stan na šestom spratu u zgradi sa liftom. Funkcioniše kao petosoban komforan stan, ali... više

170.000€ (1 133 €/m²)

  • 5 soba
  • 150m²
  • 6/6 spratova

RAKOVICA PETLOVO BRDO 115m2 , T , 208000e

Petlovo Brdo, Rakovica, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Petlovo brdo, Omladinsko setaliste, 3.0, 115 m2 sa terasom, dupleks, II od III sprata, eg-gas, telefon,... više

208.000€ (1 808 €/m²)

  • 3 soba
  • 115m²
  • 2.sprat

SAVSKI VENAC SENJAK 87m2 , T , 360000e

Senjak, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Senjak, Suvoborska, 3.0, 87 m2 sa terasom, na 5.5 ari placa (polovinu koristi ovaj stan), I od I sprata... više

360.000€ (4 137 €/m²)

  • 3 soba
  • 87m²
  • 1.sprat

GROCKA KALUDJERICA 81m2 , 2T , 150800e

Kaludjerica, Grocka, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 81.12 m2 sa 2 terase, II od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima,... više

150.800€ (1 861 €/m²)

  • 3 soba
  • 81m²
  • 2.sprat

PALILULA CENTAR 57m2 , T , 207000e

Centar, Palilula, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Bulevar despota Stefana, 2.0 (adaptibilan u 2.5), 57 m2 sa lodjom, XI od XIII spratova, cg, 4... više

207.000€ (3 631 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²
  • 11.sprat

PALILULA TASMAJDAN 30m2 , 157000e

Tasmajdan, Palilula, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Tasmajdan, Dalmatinska, 1.0, 30 m2, bez terase, VPR od V spratova, mermoterm radijatori, lift, interfon,... više

157.000€ (5 233 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²
  • Visoko prizemlje.sprat

PRODAJA, 3.0 STAN U CENTRU, KRALJA MILANA, VRACAR

Centar, Vracar, Beograd

Na jednoj od najtrazenijih lokacija u centru grada, izmedu Trga Slavije i Terazija, prodajemo trosoban stan povrsine 71 m2. Ovaj stan je savrseno... više

285.000€ (4 014 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • 3.sprat

BW QUARTET 4, 3.0 ODLICAN

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Quartet 4, luksuzna zgrada u okviru projekta „Beograd na vodi“, nalazi se u centralnom delu kompleksa, u zoni nize gradnje, u blizini Savskog... više

369.000€ (4 670 €/m²)

  • 3 soba
  • 79m²
  • 4.sprat

VOZDOVAC VOZDOVAC 115m2 , (T) , 189900e

Vozdovac, Vozdovac, Beograd

HODNIK, DNEVNA SOBA, TRI SPAVACE SOBE, DEVOJACKA SOBA, KUHINJA, TRPEZARIJA, DVA KUPATILA I TERASA. uknjizen 1/2 TOME ROSANDICA više

189.900€ (1 651 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 115m²
  • 1.sprat

STAN uknjižen, 2.5-soban, NOVI BEOGRAD BLOK 70A 59m2 , L+T , 190000e

Blok 70a, Novi Beograd, Beograd

Prodaja stana Beograd, NOVI BEOGRAD, BLOK 70A, Dr. Agostina Neta, UKNJIŽEN dvoiposoban stan korisne površine 59m2 sa terasom 12m2 i lodjom... više

190.000€ (3 220 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 8.sprat