Za upit stanovi Beograd 50000 pronađeno 1827 oglasa

2.0 Sunnyville, Višnjička banja ID#1625

Višnjička Banja, Palilula, Beograd

Samo u našoj ponudi moderan, izuzetno funkcionalan stan u naselju Sunnyville. Korisne površine 44m2, ukupne građevinske 48m2. Stan se sastoji... više

165.000€ (3 750 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • 1/5 spratova

PALILULA DORCOL 51m2 , (2L) , 160000e

Dorcol, Palilula, Beograd

PREDSOBLJE, SOBA, KUHINJA SA TRPEZARIJOM, OSTAVA, KUPATILO I DVE LODJE. uknjizen 4/5 POENKAREOVA više

160.000€ (3 137 €/m²)

  • 1 soba
  • 51m²
  • 4.sprat

Palilula, Karaburma - Dr Đorđa Joanovića 72m2

Karaburma, Palilula, Beograd

3.0, 72m2(terasa), 4/5, duplex, TA, klima, interfon, video nadzor, ktv, podrum. Karaburma je naselje u Beogradu, koje se nalazi na teritoriji... više

160.000€ (2 222 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 72m²
  • 4/5 spratova

Dvosoban stan 47m2, PR, Stari Grad, Beograd - 160.000€

Cara Dušana, Stari Grad, Beograd

Izdvajamo iz ponude dvosoban stan površine 47 m2, u prizemlju stambene zgrade na izuzetnoj lokaciji u ul. Cara Dušana u Beogradu. Sastoji se... više

160.000€ (3 404 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 47m²
  • Prizemlje/6 spratova

Prodaja stanova Beograd – novogradnja Železnik, jednosobni, dvosobni i troso

Železnik, Čukarica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, moderna novogradnja u Železniku (opština Čukarica), koja obuhvata širok izbor stanova različitih struktura... više

160.210€ (2 715 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 2/6 spratova

Stari grad, Dorćol, Dubrovačka, 1.5, 31m2, 155000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 130363, VPR/V, klima, lift, uknjizen, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, podrum, stambena zgrada. Vise informacija... više

155.000€ (5 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 31m²

Voždovac, Voždovačka crkva, Kačerska, 1.5, 47m2, 166000 EUR

Voždovačka Crkva, Beograd

Nov, neuseljavan stan u maloj, mirnoj zgradi, funkcionalan, poseduje open space - dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, odvojenu spavaću... više

166.000€ (3 531 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 3/3 spratova

Lekino brdo, Cankareva, 48m2, 2.0, 3/3, uknj

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Voždovac, Lekino brdo, Cankareva, uknjižen, dvosoban stan, od 48m2. Na trećem je spratu od tri, odlično održavane zgrade sa liftom i interfonom... više

177.000€ (3 687 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 3/3 spratova

PRODAJA, 2.0 STAN U PRVOMAJSKOJ, ZEMUN

Zemun, Gornji Grad, Zemun, Beograd

Prodajemo izuzetan porodican stan na odlicnoj lokaciji u Zemunu u Prvomajskoj ulici. Zgrada je odmaknuta od ulice, ususkana u zelenilu, okruzena... više

177.000€ (2 901 €/m²)

  • 2 soba
  • 61m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Rakovica, Labudovo brdo - Serdar Janka Vukotića 64m2

Labudovo brdo, Rakovica, Beograd

2.5, 64m2 (terasa), vpr/11, CG, lift, interfon, internet, KTV, video nadzor, podrum Ulica Serdar Janka Vukotića nalazi se u mirnom i porodičnom... više

177.000€ (2 765 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • vp/11 spratova

Zemun, Batajnica, Brodska, 2.0, 58m2, 156600EUR

Batajnica, Beograd

Agencijski ID: 131325, II/II. Moderno projektovana zgrada spratnosti Pr+ 1 +Pk, sa zavrsnom izradom od najkvalitetnijih materijala, pruzice... više

156.600€ (2 700 €/m²)

  • 2 soba
  • 58m²
  • 2/2 spratova

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-USELJIVA NOVOGRADNJA- JOVE ILICA

Autokomanda, Vozdovac, Beograd

Jedinstvena ponuda na trzistu nekretnina. U zgradi premijum kvaliteta, vrhunskog dizajna, sa besprekornom dokumentacijom, u ponudi je stan veoma... više

177.990€ (4 341 €/m²)

  • 1 soba
  • 41m²
  • 5.sprat