Za upit stanovi Beograd 50000 pronađeno 1827 oglasa

STAN VOZDOVAC BANJICA 79m2 , L , 178000e

Banjica, Vozdovac, Beograd

Prodaja stana Beograd, VOŽDOVAC, BANJICA, Paunova, UKNJIŽEN, trosoban dvoetažni stan sa, lodjom, sprat: 8/12, cg, protočna topla voda, lift,... više

178.000€ (2 253 €/m²)

  • 3 soba
  • 79m²
  • 8.sprat

Novi Lux stan 104m2 u srcu Železnika

Železnik, Čukarica, Beograd

Dupleks 104m2 sa terasom, u izgradnji, moderan dizajn, puno svetla i odlična lokacija. Nov stan, prvoklasnog kvaliteta gradnje, funkcionalan... više

178.160€ (1 713 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 104m²
  • 2.sprat

Novi Beograd, Blok 45 - Jurija Gagarina, 50m2

Blok 45, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 45 - Jurija Gagarina 1.5, 50m2 (lođa 3m2), CG, lift, 10/15, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi je jednosoban stan,... više

168.000€ (3 360 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • 10/15 spratova

Rakovica, Centar, Marička, 5.0, 90m2, 179000 EUR

Centar, Beograd

Na prodaju odličan dupleks u centru Rakovice u Maričkoj ulici. Stan se nalazi u odlično održavanoj zgradi od crvene fasadne cigle. Po strukturi... više

179.000€ (1 988 €/m²)

  • 5 soba
  • 90m²
  • 6/6 spratova

Zvezdara, TC Zira – Ruzveltova 55m2

Dimitrija Tucovića, Zvezdara, Beograd

2.5, 55m2, PR/8, grejanje na struju (inverter klime), KTV, internet, interfon, mogućnost parkinga u dvorištu Stan se nalazi u Ruzveltovoj ulici,... više

179.000€ (3 254 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 55m²
  • Prizemlje/8 spratova

Zvezdara, Mirijevo - Dolačka, 103m2

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Mirijevo - Dolačka 2.0, 103m2 (terasa 29m2), SUT/4, podno grejanje, lift, interfon U ponudi stan u suterenu, u novoizgrađenom objektu,... više

163.359€ (1 586 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 103m²
  • Suteren/4 spratova

Zemun, Centar, Avijaticarski trg , 1.0, 50m2, 158000EUR

Zemun (centar), Beograd

Agencijski ID: 101307, I/II, terasa, uknjizen, renoviran. Na odlicnoj lokaciji u centru Zemuna se prodaje jednosoban stan, adaptibilan u jednoiposoban. Idealan... više

158.000€ (3 160 €/m²)

  • 1 soba
  • 50m²
  • 1/2 spratova

PRODAJA, 3.0 STAN NA VOZDOVCU U BLIZINI FARMACEUTSKOG FAKULTETA

Vozdovac, Vozdovac, Beograd

U neposrednoj blizini farmaceutskog fakulteta, I glavne ulice (Vojvode Stepe), nalazi se ova mala ulica sa lepim drvoredom, (ispunjena dvospratnim... više

169.000€ (2 414 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Čukarica, Cerak, Partizanske vode, 2.5, 60m2, 179980 EUR

Cerak, Beograd

Na prodaju stan u izgradnji u zgradi na Ceraku spratnosti Po+P+3+M. Stan je po strukturi dvoiposoban, površine je 60m2 i nalazi se na prvom... više

179.980€ (2 999 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • 1/4 spratova

PRODAJA, 2.0 ADAPTIBILAN STAN, CUKARICKA PADINA

Cukaricka Padina, Cukarica, Beograd

Prodajemo uknjzen stan na trecem spratu u sestospratnici, na Cukarickoj padini. Stan je lako adaptibilan u trosoban, bez mnogo gradjevinskih... više

180.000€ (2 903 €/m²)

  • 2 soba
  • 62m²
  • 3.sprat

Savski venac, Senjak - Sitnička, 53m2

Senjak, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Senjak - Sitnička 2.5, 53m2, terasa, PR+I, EG, telefon, interfon Hitna prodaja stana - renoviran dupleks na Senjaku, pored BIGZ-a.... više

180.000€ (3 396 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • Prizemlje/1 spratova

Rakovica, Kneževac, Kneževačka, 5.0, 82m2, 180000 EUR

Kneževac, Beograd

U prizemlju novije kvalitetne zgrade petosoban stan sa lepim rasporedom prostorija. Svetao stan, visine 2,7m. Sređen, bez ulaganja. Grejanje... više

180.000€ (2 195 €/m²)

  • 5 soba
  • 82m²