Za upit stanovi Beograd 50000 pronađeno 1826 oglasa

Zvezdara - Učiteljsko naselje, 54m2

Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

Zvezdara - Učiteljsko naselje 2.5, 54m2 (terasa 3m2), 3/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove... više

172.730€ (3 198 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 54m²
  • 3/5 spratova

u cenu uracunat i namestaj ID#5704

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

u novom modernom naselju Vojvode Vlahivić na opštini Zvezdara ,na granici sa opštinom Vošdovac nalazi se ovaj prelep dvoiposoban stan. Luksuzno... više

172.746€ (3 199 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 54m²
  • 1/5 spratova

Novi Beograd, Blok 72 - Mileve Marić Ajnštajn, 43m2

Blok 72, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 72 - Mileve Marić Ajnštajn 1.5, 43m2 (lođa 2m2), 5/6, CG, lift Prodaje se odličan jednoiposoban stan u bloku 72. Stan je... više

173.000€ (4 023 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 5/6 spratova

Zvezdara, Zvezdarska šuma, Ledinačka, 1.5, 38m2, 163200EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 131858, VI/VI, lift, terasa, novogradnja, garaza, parking, stambena zgrada. Namesten stan u novogradnji, odlicno lokacijski pozicioniran.... više

163.200€ (4 294 €/m²)

  • 2 soba
  • 38m²
  • 6/6 spratova

Voždovac, Braće Jerković, Jovana Bijelića, 3.0, 49m2, 153000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 113383, NPR/IV, klima, telefon, uknjizen, podrum, stambena zgrada. U najlepsem delu Brace Jerkovic,prodaje se uknjizen stan,u... više

153.000€ (3 122 €/m²)

  • 3 soba
  • 49m²

Čukarica, Čukarička padina, Endija Vorhola, 2.0, 47m2, 174000EUR

Čukarička Padina, Beograd

Agencijski ID: 130126, VIII/X, klima, lift, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvoriste/basta, stambena... više

174.000€ (3 702 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 8/10 spratova

Rakovica, Vidikovac - Kneza Višeslava, 41m2

Vidikovac, Rakovica, Beograd

Rakovica, Vidikovac - Kneza Višeslava 2.0, 41m2 (lođa 1m2), 4/7, CG, lift, telefon, interfon Na prodaju dvosoban stan smešten na četvrtom... više

164.000€ (4 000 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 4/7 spratova

PRODAJA, 1.5 STAN U CENTRU-ZMAJ JOVINA

Centar, Stari Grad, Beograd

U Zmaj Jovinoj, jednoj od najlepsih ulica Beograda, na svega nekoliko koraka od Knez Mihajlove, prodajemo ususkan, kompletno adaptiran jednoiposoban... više

159.000€ (4 818 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 33m²
  • Nisko prizemlje.sprat

Novi Beograd, Bežanijska kosa 3, Nedeljka Gvozdenovića, 2.0, 59m2, 175000 EUR

Bežanijska Kosa 3, Beograd

Na prodaju dvosoban stan za kompletno renoviranje, bez terase, korisne površine 59 m2, na početku ulice Nedeljka Gvozdenovića, u uredno održavanoj... više

175.000€ (2 966 €/m²)

  • 2 soba
  • 59m²
  • 5/5 spratova

Palilula, Višnjička banja - Ljubomira Jovanovića 55m2

Višnjička Banja, Palilula, Beograd

2.0, 55m2, vpr/2, CG(gas), interfon, internet, ktv, video nadzor, parking mesto po dodatnoj ceni Višnjička banja je urbano naselje na istoku... više

175.000€ (3 181 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • vp/2 spratova

Zemun, dvoiposoban stan, lux ID#1568

Cara Dušana, Zemun, Beograd

Moderan stan u Zemunu koji će postati vaš lični raj! Karakteristike stana: Dnevni boravak sa trpezarijom: 16,71m² – savršena za odmor i druženje... više

175.080€ (3 018 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 58m²
  • 3/4 spratova

Zvezdara, Mirijevo, Vitezova Karađorđeve Zvezde, 3.0, 75m2, 165000 EUR

Mirijevo, Beograd

Prodajemo lep, komforan i osunčan stan koji se nalazi blizu svih sadržaja potrebnih za život. U blizini se nalaze marketi, vrtić, škola... Stan... više

165.000€ (2 200 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 3/3 spratova