Mirijevo, Zvezdara, Beograd
Na prodaju moderan stan u Mirijevu. Funkcionalan stan u izgradnji se nalazi na II soartu, na odličnoj lokaciji u blizini javnog prevoza, prodavnica,... više
120.000€ (2 926 €/m²)
Mirijevo, Zvezdara, Beograd
Na prodaju moderan stan u Mirijevu. U ponudi su i stanovi sličnih kvadratura. Funkcionalan stan u izgradnji se nalazi na prizemlju, na odličnoj... više
97.130€ (2 428 €/m²)
Mirijevo, Zvezdara, Beograd
NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 160000 eur Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za savremeno i komforno... više
160.000€ (2 500 €/m²)
Telep, Novi Sad
Agencijski ID: 132324, I/III, lift, terasa, novogradnja. Na prodaju nov odmah useljiv trosoban stan na Telepu u ulici Jerneja Kopitara. Uz stan... više
189.000€ (3 000 €/m²)
Telep, Novi Sad
Agencijski ID: 132322, I/, klima, lift, terasa, uknjizen, podrum, ostava. Prodaje se trosoban, namesten stan. Na trazenoj lokaciji Bulevaru... više
195.000€ (3 250 €/m²)
Nova Detelinara, Novi Sad
Agencijski ID: 132313, I/IV, klima, lift, terasa, uknjizen, ostava. Na prodaju odlican trosoban stan od 69m2 u ulici Branka Bajica ,kompleksu... više
215.000€ (3 115 €/m²)
Voždovac, Beograd
Agencijski ID: 132275, VI/XXI, lift(2), terasa, uknjizen. Retko u ponudi, autentican stan, u zgradi iz 70ih. Samo 2 stana na spratu. Svetao... više
423.000€ (2 897 €/m²)
Liman 1, Novi Sad
Agencijski ID: 132257, XI/XI, klima, lift, uknjizen, garaza, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. LIMAN 1 - GARSONJERA 16 m2, UKNJIZENA... više
60.000€ (3 750 €/m²)
Adamovićevo Naselje, Novi Sad
Agencijski ID: 132217, VI/, klima, lift, terasa, uknjizen, garaza, parking. **AVENIA GARDEN** LUX STAN 60 m2 + GARAZA 17 m2, ISTOK - zasticen... više
215.000€ (3 583 €/m²)
Rakovica, Beograd
Agencijski ID: 131901, III/III, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, deljiv, stambena zgrada. Uknjizen stambeni prostor... više
119.000€ (1 101 €/m²)
Sajlovo, Novi Sad
Agencijski ID: 129807, I/II, terasa, uknjizen, parking, podrum, ostava. Na prodaju odlican trosoban stan 55m2 na Sajlovu , prvi sprat. Stan... više
110.000€ (2 000 €/m²)
Liman 4, Novi Sad
Agencijski ID: 130463, III/IV, lift, terasa. Prodaja LIMAN 5, NOVI *STAN SA STILOM* 50,84 m2, u izgradnji. Povrat PDV. 2 spavace sobe 10,19... više
127.100€ (2 492 €/m²)