Za upit stanova central garden pronađeno 116 oglasa

Novi Beograd, Blok 3 - Bulevar Zorana Đinđića 62m2

Blok 3, Novi Beograd, Beograd

2.0, 51m2 + terasa od 11m2, 8/9, lift, renoviran, internet, interfon, klima, ktv Stan se nalazi na Novom Beogradu, u Bloku 3. Ovaj deo ‘’starog’’... više

226.000€ (3 645 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 8/9 spratova

SAVSKI VENAC DEDINJE 142m2 , 2L , 470000e

Dedinje, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Raska, 5.0, 142 m2, 2 lodje, VPR i I od II sprata, tripleks, cg, bez lifta, interfon, video... više

470.000€ (3 309 €/m²)

  • 5 soba
  • 142m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Zvezdara, Zvezdarska šuma, Murmanska, 3.0, 60m2, 210000 EUR

Zvezdarska šuma, Beograd

Lep, sređen, prostran i izuzetno svetao stan ukupne površine 60m2 (terasa 7 m2), koji se nalazi u mirnom delu kod Zvezdarske šume, u blizini... više

210.000€ (3 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • 2/4 spratova

Novi Sad, Petrovaradin, , 3.0, 54m2, 91800EUR

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijski ID: 131642, I/II, terasa. Prodaja PETROVARADIN NOVI *ELEGANCIJA* 54m2, u izgradnji. POVRAT PDV. Dnevna soba sa trpezarijom je velika... više

91.800€ (1 700 €/m²)

  • 3 soba
  • 54m²
  • 1/2 spratova

Četvorosoban stan, kod Pravnog Fakulteta

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Prodaje se stan uknjižene površine 90m2, stvarne sa terasama 98m2, u blizini Pravnog Fakulteta. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, levo su... više

206.199€ (2 125 €/m²)

  • 4 soba
  • 97m²
  • 2.sprat

Prodaja stana Beograd, novogradnja, odmah useljiv, povraćaj PDV-a, garaža, te

Crveni Krst, Vračar, Beograd

: Na prodaju stan u kvalitetnoj novogradnji u Beogradu, odmah useljiv, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku... više

280.000€ (3 783 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 74m²
  • 5/6 spratova

Novi Beograd, Blok 67a, A blok, Omladinskih brigada, 3.0, 86m2, 450000 EUR

Blok 67a, A Blok, Beograd

Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog... više

450.000€ (5 232 €/m²)

  • 3 soba
  • 86m²
  • 4/8 spratova

Novi Sad, Centar, Bore Prodanovića, 4.0, 127m2, 292300EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 114801, III/III, klima, terasa, uknjizen. DUPLEX LUX, 127m2, PORODICAN STAN u blizini centra. Ima 2 terase, vecu i manju. DONJI... više

292.300€ (2 301 €/m²)

  • 4 soba
  • 127m²
  • 3/3 spratova

Savski venac, Zeleni venac - Jug Bogdanova 72m2

Zeleni Venac, Savski Venac, Beograd

3.0, 72m2, 4/4, EG, renoviran, klima, interfon, internet, ktv, podrum. Zeleni venac se nalazi u centralnom delu grada na opštini Savski venac,... više

225.000€ (3 125 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 72m²
  • 4/4 spratova

STAN 43 m² + TERASA – NOVA DETELINARA, NOVI SAD | DVORISNO ORIJENTIRAN Dvoso

Detelinara, Novi Sad

Prodaje se izuzetno funkcionalan dvosoban stan u Novom Sadu, na jednoj od najtraženijih lokacija – Nova Detelinara, u Cankarevoj ulici. Stan... više

129.780€ (2 821 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 2/5 spratova

Savski venac, Dedinje - Diane Budisavljević 369m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

7.0, 369m2 (terasa), 3/4, LUX, duplex, EG (gas/solarno/toplotne pumpe), klima, garažno mesto, lift, video nazdor, obezbeđenje, alarm, ostava,... više

1.050.000€ (2 845 €/m²)

  • 7.0 soba
  • 369m²
  • 3/4 spratova

Novi Sad, Socijalno, Đurđa Brankovića , 5.0, 71m2, 175000EUR

Socijalno, Novi Sad

Agencijski ID: 111737, III/III, klima, terasa, uknjizen. Prodaje se izuzetno komforan namesten duplex na odlicnoj lokaciji *U STVARNOSTI 123M2*,... više

175.000€ (2 464 €/m²)

  • 5 soba
  • 71m²
  • 3/3 spratova