Za upit stanova Centar novogradnja Banja Luka pronađeno 1890 oglasa

Savski venac, Beograd na vodi, Bulevar Vudroa Vilsona, 2.0, 55m2, 330000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 100424, X/XVII, lift, terasa, uknjizen, nov luks, novogradnja, garaza. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

330.000€ (6 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 10/17 spratova

Novi Beograd, Blok 65, Omladinskih brigada, 2.0, 60m2, 420000EUR

Blok 65, Beograd

Agencijski ID: 120214, XIV/XXX, klima, lift, telefon, uknjizen, nov luks, novogradnja, garaza. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

420.000€ (7 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 14/30 spratova

Savski venac, Dedinje, Velisava Vulovića, 5.0, 216m2, 780000EUR

Dedinje (rtv Pink), Beograd

Agencijski ID: 120517, I/III, klima, lift, telefon, terasa, nov luks, novogradnja, garaza. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

780.000€ (3 611 €/m²)

  • 5 soba
  • 216m²
  • 1/3 spratova

Voždovac, Dušanovac, Danijelova, 3.0, 75m2, 250000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 110604, V/V, lift, terasa, uknjizen, nov luks, novogradnja, garaza, parking. *** Idealno lokacijski pozicioniran, svetao, komforan... više

250.000€ (3 333 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 5/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 297500€

Centar, Novi Sad

Kompletno do cigle adaptiran stan, vrhunkog kvaliteta, u koji ćete se uveriti čim pogledate nekretninu+++Agencijska oznaka stana 1100352 CENA... više

297.500€ (3 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 85m²
  • 2/3 spratova

Kopaonik, Brzeće, Bela reka, 0.5, 24m2, 60400EUR

Brzeće, Kopaonik

Agencijski ID: 89953, PR/IV, lift, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. Vise... više

60.400€ (2 516 €/m²)

  • 1 soba
  • 24m²

PRODAJA, 2.0 LEP NAMESTEN STAN SA GARAZOM

Novi Beograd, Novi Beograd, Beograd

Prodajemo luksuzan stan na Novom Beogradu, kod Tošinog bunara. Nalazi se u novogradnji iz 2023. godine, i stan je u savrseno odrzavanom stanju.... više

259.000€ (4 046 €/m²)

  • 2 soba
  • 64m²
  • 8.sprat

Savski venac, Dedinje, Velisava Vulovića, 6.0, 220m2, 950000 EUR

Dedinje, Beograd

Deluxe opremljen stan u kvalitetnoj maloj zgradi, u rezidencijalnom delu Dedinja. Stan je izuzetno luksuzno opremljen - Natuzzi nameštaj, Samsung... više

950.000€ (4 318 €/m²)

  • 6 soba
  • 220m²

Prodaja dvosobnog stana 42 m² Grbavica – odlična lokacija | Prodaja stanova

Grbavica, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – dvosoban stan 42 m2 na Grbavici Na prodaju je dvosoban stan površine 42 m2 na Grbavici u Novom Sadu, smešten u mirnom... više

169.950€ (4 046 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 42m²
  • 1/4 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 392000€

Centar, Novi Sad

Kompletno do cigle adaptiran stan, vrhunkog kvaliteta, u koji ćete se uveriti čim pogledate nekretninu... Agencijska oznaka stana 1100351,... više

392.000€ (3 500 €/m²)

  • 4 soba
  • 112m²
  • 1/3 spratova

Zemun, Cara Dušana, Cara Dušana, 4.0, 134m2, 368500EUR

Zemun (cara Dušana), Beograd

Agencijski ID: 107586, II/II, lift, terasa, novogradnja, garaza. HITNA PRODAJA! Stan u raskosnom delu Zemuna. Novogradnja, rok zavrsetak radova... više

368.500€ (2 750 €/m²)

  • 4 soba
  • 134m²
  • 2/2 spratova

Čukarica, Banovo brdo, Požeška, 4.0, 147m2, 441000EUR

Banovo Brdo, Beograd

Agencijski ID: 119109, VII/VII, klima, lift(2), terasa(2), uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta,... više

441.000€ (3 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 147m²
  • 7/7 spratova