Za upit stanova Beograd novogradnja pronađeno 496 oglasa

Rakovica, Kneževac, Slavka Rodića, 1.5, 30m2, 82000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 120845, VPR/III, klima, telefon, terasa, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, podrum. Stan je u odlicnom stanju,... više

82.000€ (2 733 €/m²)

  • 2 soba
  • 30m²

Zemun, Batajnica, Majora Zorana Radosavljevića, 2.0, 40m2, 86000EUR

Batajnica, Beograd

Agencijski ID: 127292, I/IV, lift, terasa, novogradnja. Stan se nalazi na odlicnoj lokaciji u blizini svih sadrzaja neophodnih za normalan zivot.... više

86.000€ (2 150 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²
  • 1/4 spratova

Palilula, Višnjička Banja, , 2.0, 60m2, 175000EUR

Višnjička Banja, Beograd

Agencijski ID: 123861, PR/II, klima, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Stan u mirnom delu... više

175.000€ (2 916 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²

Savski venac, Humska, , 2.0, 55m2, 228000EUR

Humska, Beograd

Agencijski ID: 129831, PR/III, klima, lift, telefon, terasa, nov, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Prodaja luksuznog stana,... više

228.000€ (4 145 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²

Zemun, Novi grad, Kranjska , 2.5, 63m2, 250000EUR

Zemun (novi Grad), Beograd

Agencijski ID: 130367, VPR/II, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, dvoriste/basta, stambena zgrada. Prodaje... više

250.000€ (3 968 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Marčanska , 4.0, 197m2, 485000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 77933, II/II, terasa, novogradnja, garaza, parking. Dva lux stana u zgradi. Prodaje se stan na drugom spratu. Pogled na park.... više

485.000€ (2 461 €/m²)

  • 4 soba
  • 197m²
  • 2/2 spratova

Savski venac, Humska, , 2.0, 59m2, 214000EUR

Humska, Beograd

Agencijski ID: 127404, III/III, lift, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. Prodaja luksuznog... više

214.000€ (3 627 €/m²)

  • 2 soba
  • 59m²
  • 3/3 spratova

Voždovac, Lekino brdo, -, 3.0, 61m2, 183500 EUR

Lekino Brdo, Beograd

Veoma kvalitetan stambeni objekat na odličnoj lokaciji, zgrada modernog dizajna i visokog kvaliteta. Grejanje je omogućeno pomoću toplotne pumpe,... više

183.500€ (3 008 €/m²)

  • 3 soba
  • 61m²

Rakovica, Petlovo brdo, Đuje i Dragoljuba, 1.5, 35m2, 90000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 116278, IV/IV, dupleks, telefon, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada. Fino sredjen jednoiposoban... više

90.000€ (2 571 €/m²)

  • 2 soba
  • 35m²
  • 4/4 spratova

Voždovac, Šumice, Ozrenska, 5.0, 162m2, 388000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 101546, VII/VII, lift, uknjizen, novogradnja. Ulica Ozrenska izdvojena je od gradske vreve a opet odlicno povezana sa centrom... više

388.000€ (2 395 €/m²)

  • 5 soba
  • 162m²
  • 7/7 spratova

Vračar, Čubura - Cerska 56m2

Čubura, Vračar, Beograd

3.0, 56m2, SUT/4, novogradnja, EG, interfon Vračar je centralna, najmanja i jedna od najlepših beogradskih opština koja svojim istorijskim,... više

168.000€ (3 000 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 56m²
  • Suteren/4 spratova

Vračar, Južni bulevar, , 3.0, 63m2, 280000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 129527, IV/V, klima, lift, terasa(2), uknjizen, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Lux 3.0 od 63m2, u novoj zgradi,... više

280.000€ (4 444 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²
  • 4/5 spratova