Za upit stan pronađeno 4995 oglasa

Movi Sad, Liman II - Uknjižena renovirana garsonjera ID#1001133

Liman II, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Liman II, ulica Fruškogorska. Uknjižena kompletno renovirana garsonjera u neposrednoj blizini TC Promenada, Spensa, fakulteta, niza... više

89.610€ (2 560 €/m²)

  • Garsonjera
  • 35m²
  • 17/17 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001135

Nova Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Čika Stevina. Uknjižen dvoiposoban stan na lepoj lokaciji. Neposredna blizina Detelinarske pijace, osnovne... više

190.550€ (3 024 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 63m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Liman III - Uknjižen četvoroiposoban stan ID#1001157

Liman III, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Liman III, ulica Narodnog fronta. Renoviran, uknjižen četvoroiposoban stan na jednoj od najlepših lokacija za stanovanje u neposrednoj... više

339.900€ (2 360 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 144m²
  • 7.sprat

Sremska Kamenica - Odličan četvorosoban stan ID#1001187

Sremska Kamenica, Petrovaradin, Novi Sad

Sremska Kamenica. Izdvajamo iz ponude odličan, po strukturi četvorosoban stan koji se nalazi na lepoj i atraktivnoj lokaciji za stanovanje.... više

309.000€ (2 710 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 114m²
  • 3/4 spratova

Novi Sad, Adice - Uknjižen, neuseljavan četvorosoban stan ID#1001205

Adice, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Adice, ulica Jovana Bijelića. Izdvajamo iz ponude nov, neuseljavan, veoma funkcionalan četvorosoban stan koji se nalazi na lepoj i... više

142.600€ (2 008 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 71m²
  • 1/1 spratova

Novi Sad, Satelit, Antona Urbana, 2.0, 50m2, 110000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 132523, III/. Prodaje se uknjizen dvosoban stan na Satelitu. Odvojena kuhinja. U blizini je skola, vrtic, veliki market, autobuske... više

110.000€ (2 200 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 3.sprat

Novi Sad, Salajka, Šajkaška, 1.0, 23m2, 73000EUR

Salajka, Novi Sad

Agencijski ID: 132519, PR/. Prodajemo garsonjeru u novoj zgradi, suncana strana, kvalitetni materijali, blizina centra, velikih marketa i skole....... više

73.000€ (3 173 €/m²)

  • 1 soba
  • 23m²

Novi Sad, Adice, , 1.5, 29m2, 82000EUR

Adice, Novi Sad

Agencijski ID: 132398, II/, klima, terasa, uknjizen, parking. Na prodaju odlican namesten manji jednoiposoban stan na Adicama. Sastoji se od... više

82.000€ (2 827 €/m²)

  • 2 soba
  • 29m²
  • 2.sprat

Novogradnja sa povraćajem PDV-a

Širi centar, Jagodina

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA – POVRAĆAJ PDV-a! Tražite savršeno mesto za život ili sigurnu investiciju? Predstavljamo vam modernu zgradu u izgradnji,... više

84.240€ (1 358 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 2/5 spratova

Stanovi u izgradnji-izuzetno kvalitetna gradnja sa povraćajem PDV-a

Širi centar, Jagodina

Povraćaj PDV-a U cenu stana j uključeno: -etažno grejanje na gas (svaki stan poseduje gasni kotao) -šestokomorna stolarija REHAU bele boje,tri... više

59.600€ (1 490 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 40m²
  • 1/7 spratova

2.5 stan kod DIF-a

Staro groblje, Palilula, Niš

Niš, Palilula - Staro groblje, prodaje se komforan 2.5 stan, od 62m2, na 5. spratu od 5 u zgradi bez lifta. Stan je u odličnom stanju, bez puno... više

105.000€ (1 693 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 5/5 spratova

Novi Lux stan 87m2 u srcu Železnika

Železnik, Čukarica, Beograd

Stan 87m2 sa terasom, u izgradnji, moderan dizajn, puno svetla i odlična lokacija. Nov stan, prvoklasnog kvaliteta gradnje, funkcionalan raspored,... više

169.650€ (1 950 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 87m²
  • 2.sprat