Za upit stan pronađeno 4993 oglasa

PRODAJA, 4.0 STAN NA BEZANIJSKOJ KOSI

Bezanijska Kosa, Novi Beograd, Beograd

U prilici smo da vam ponudimo odlican cetvorosoban stan, potpuno opremljen. Nalazi se u lepo odrzavanoj zgradi, pozicioniranoj u parkovskom... više

259.000€ (3 083 €/m²)

  • 4 soba
  • 84m²
  • Visoko prizemlje.sprat

STAN VOZDOVAC BANJICA 79m2 , L , 178000e

Banjica, Vozdovac, Beograd

Prodaja stana Beograd, VOŽDOVAC, BANJICA, Paunova, UKNJIŽEN, trosoban dvoetažni stan sa, lodjom, sprat: 8/12, cg, protočna topla voda, lift,... više

178.000€ (2 253 €/m²)

  • 3 soba
  • 79m²
  • 8.sprat

STAN ZEMUN GALENIKA 43m2 , T , 120000e

Galenika, Zemun, Beograd

Prodaja stana Beograd, ZEMUN,-GALENIKA, Momčila Radivojevića, UKNJIŽEN, jednosoban komforan stan sa terasom, godina gradnje: 1973, sprat:... više

120.000€ (2 790 €/m²)

  • 1 soba
  • 43m²
  • Visoko prizemlje.sprat

VOZDOVAC VOZDOVAC 83m2 , (T) , 215000e

Vozdovac, Vozdovac, Beograd

GARAZA OD 16M2+OSTAVA 6M2 PREDSOBLJE, DNEVNA SOBA, TRI SPAVACE SOBE, KUHINJA, KUPATILO, TOALET I TERASA. uknjizen 1/2 SANSKA više

215.000€ (2 590 €/m²)

  • 4 soba
  • 83m²
  • 1.sprat

Salonski stan za prodaju centar ID#599476

Skadarlija, Stari Grad, Beograd

Salonski stan za prodaju centar U ulici Strahinjića Bana, u delu između Skadarske i Francuske ulice za prodaju salonski stan uknjižen na 108m2.... više

600.000€ (5 555 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 108m²
  • 1/5 spratova

Kalenić, moderan, 5s, lux, duplex, dobra prilika ID#1525

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

Magnat 064.5.800.900 - u ulici Mutapova, u kraju poznatom kao Kalenić, na Opštini Vračar, Magnat ekskluzivno prodaje lux dupleks 5-soban penthouse... više

579.888€ (2 973 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 195m²
  • 6/7 spratova

Divčibare, apartman, 47, 19m2 ID#1514

Divčibare, Valjevo, Valjevo

U potpuno novom, ambijentalno uklopljenom apartmansko-poslovnom objektu, nudimo vam odmah useljiv apartman sa građevinskom dozvolom, na 150m... više

94.000€ (2 000 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 47m²
  • 3/4 spratova

Cerak, Šavnička, 75m2, 3.0, dve terase ID#1600

Cerak, Čukarica, Beograd

EKSKLUZIVNA PONUDA – ODMAH USELJIV, KOMPLETNO RENOVIRAN STAN NA CERAKU Na prodaju uknjižen, kompletno renoviran, odmah useljiv, trosoban stan,... više

219.000€ (2 920 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • Visoko prizemlje/2 spratova

Miljakovac III, Miljakovačko brdo, 71m2, terasa ID#1638

Miljakovac III, Rakovica, Beograd

Miljakovac III, Miljakovačko brdo, trosoban stan 71m2, dva mokra čvora, klima uređaj, namešten, 127800 Evra. Stan se nalazi u prizemnoj porodično... više

127.800€ (1 800 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • Prizemlje

Lekino brdo, Pašmanska, 3, 0, eg, terasa 90m2 ID#1601

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Lekino brdo, trosoban stan49m2, plus soba od 16m2 iterasa od 90m2.Zgrada je luksuzna, građena 2022 godine, u mirnom ozelenjenom okruženju, sa... više

230.000€ (4 693 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 49m²
  • Prizemlje/5 spratova

Novi Sad, Salajka - Nov, dvoiposoban stan ID#1000785

Salajka, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Salajka, ulica Radoja Domanovića. Predstavljamo nov, neuseljavan stan u novoizgrađenoj stambenoj zgradi u neposrednoj blizini Osnovne... više

206.000€ (2 000 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 103m²
  • 4.sprat

Novi Sad, Liman I - Uknjižen trosoban stan ID#1001022

Liman I, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Liman I, ulica Vladislava Kaćanskog. Izdvajamo iz ponude odličan, po strukturi trosoban stan koji se nalazi na jednoj od najatraktivnijih... više

265.500€ (3 448 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 1.sprat