Za upit stan west 65 pronađeno 1275 oglasa

Jednoiposoban stan 51.22 m², PK, Obrenovac - 67.610€ (CENA SA PDV-om)

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju jednoiposoban stan površine 51,22 m² na potkrovlju stambene zgrade u izgradnji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa... više

67.610€ (1 325 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 51m²
  • Potkrovlje.sprat

Stari grad, Knez Mihailova, Cara Uroša, 3.0, 110m2, 460000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 101772, IV/V, dupleks, klima, francuski balkon, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz mermerni, stara gradnja, fasada dobra, moze... više

460.000€ (4 181 €/m²)

  • 3 soba
  • 110m²
  • 4/5 spratova

Novi Sad, Telep, , 3.0, 51m2, 142800EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 116221, I/III, terasa. Prodaje se stan, 51m2, na Telepu, sa pogledom na Frusku goru. Izgradjen i useljiv. Na juznoj strani. Osuncan... više

142.800€ (2 800 €/m²)

  • 3 soba
  • 51m²
  • 1/3 spratova

Voždovac, Dušanovac, Ljube Nedića, 2.5, 63m2, 210000 EUR

Dušanovac, Beograd

Na prodaju dvoiposoban stan, uknjižen na 62,61 m2, realne površine sa terasom 104m2, koji se nalazi na prizemlju objekta u ulici Ljube Nedića,... više

210.000€ (3 333 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²

1.5 stan u NOVOGRADNJI, Donja Vrežina

Donja vrežina, Pantelej, Niš

Niš, Donja Vrežina, Vrežinski Bulevar - Prodaje se 1.5 stan, 46.6m2, u novogradnji u neposrednoj blizini Vrežinskog Bulevara. Trenutno je ova... više

83.900€ (1 823 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 2/4 spratova

Zemun, Altina, Borhesova, 1.5, 41m2, 92000EUR

Zemun (novi Grad), Beograd

Agencijski ID: 118023, PR/IV, terasa, parking, stambena zgrada. Stan se prodaje kompletno namesten. Pvc stolarija, parket, klima, etazno grejanje... više

92.000€ (2 243 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²

Prodaja dvosobnog stana Beograd, potkrovlje 63m2 (uknjiženo 35.5m2), garaža,

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Na prodaju šarmantan i funkcionalan dvosoban stan u potkrovlju u Beogradu, ukupne površine 63m2 (redukovano zbog kosina), uknjižen na 35.5m2.... više

185.000€ (2 936 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 63m²
  • 4/4 spratova

Prodaja, Stan, Novi Sad, Bulevar Oslobođenja

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Prodaja useljivih stanova kod Futoške pijace, 97–244 m², 4.0–6.0 – Kupac ne plaća proviziju Na prodaju useljivi, prostrani stanovi na jednoj... više

820.323€ (3 361 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 244m²
  • Potkrovlje.sprat

Voždovac, Dušanovac, Ustanička, 4.0, 126m2, 340000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 130734, III/IV, dupleks, klima, terasa(3), uknjizen, garaza, stambena zgrada. Predstavljamo vam izvanredan dupleks stan od uknjizenih... više

340.000€ (2 698 €/m²)

  • 4 soba
  • 126m²
  • 3/4 spratova

Zvezdara, Bulbulder, Živojina Žujovića, 5.0, 162m2, 516780EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 116933, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjizen, garaza, stambena zgrada. Uknjizen, 162m2, 5.0, 5/5, penthaus, lift, 3 kupatila,... više

516.780€ (3 190 €/m²)

  • 5 soba
  • 162m²
  • 4/4 spratova

Vračar, Crveni krst - Vojislava Ilića, 97m2 - LUX

Crveni Krst, Vračar, Beograd

Vračar, Crveni krst - Vojislava Ilića - LUX 4.0, 97m2, 2/5, CG/toplotne pumpe, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi luksuzni stanovi u... više

329.664€ (3 398 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 97m²
  • 2/5 spratova

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

U ponudi je stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od 15 spratova... više

126.038€ (2 291 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 13/15 spratova