Za upit stan west 65 pronađeno 1275 oglasa

Prodaja stanova Beograd – novogradnja Železnik, jednosobni, dvosobni i troso

Železnik, Čukarica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, moderna novogradnja u Železniku (opština Čukarica), koja obuhvata širok izbor stanova različitih struktura... više

134.530€ (2 745 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 2/6 spratova

Oglas

Rotkvarija, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad, u ponudi je prelep, potpuno namešten dvosoban stan površine 65 m2 na odličnoj lokaciji, idealan kako za život tako... više

181.000€ (2 784 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 65m²
  • 2/5 spratova

Železnik, Čukarica, Beograd

197.320€ (2 703 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 2/6 spratova

Železnik, Čukarica, Beograd

96.230€ (2 749 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 35m²
  • 2/6 spratova

Trosoban stan na Južnom bulevaru, 69 m²

Južni bulevar, Vračar, Beograd

Prodaje se svetao i funkcionalan stan od 69 m² u Neimaru, u mirnom i atraktivnom delu Vračara. Stan se nalazi u novijoj, kvalitetnoj zgradi... više

325.000€ (4 710 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 69m²
  • 3/8 spratova

Železnik, Čukarica, Beograd

211.755€ (2 714 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 78m²
  • 2/6 spratova

Železnik, Čukarica, Beograd

142.290€ (2 736 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 52m²
  • 2/6 spratova

Železnik, Čukarica, Beograd

332.800€ (2 705 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 123m²
  • 2/6 spratova

Železnik, Čukarica, Beograd

155.800€ (2 733 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 2/6 spratova

Železnik, Čukarica, Beograd

119.690€ (2 720 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 44m²
  • 2/6 spratova

STANOVI U IZGRADNJI - CENA VEĆ OD 1270 EURA PO M2

Centar, Ćuprija

KUPOVINA DIREKTNO OD INVENSTITORA I POVRAĆAJ PDV-a !!! U ponudi su stanovi u stambenom objektu koji će biti završen 2027. godine, sa pažljivo... više

75.794€ (1 284 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • Prizemlje/5 spratova

STANOVI U IZGRADNJI - CENA VEĆ OD 1270 EURA PO M2

Centar, Ćuprija

49.187€ (1 294 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • Prizemlje/5 spratova