Za upit stan west 65 pronađeno 1275 oglasa

ZVEZDARA MIRIJEVO 45m2 , (2L) , 84780e

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

STAN NA POVUČENOM SPRATU. KVALITETNA NOVOGRADNJA U DELU MIRIJEVA SA KOMPLETNOM INFRASTRUKTUROM - BLIZU ŠKOLE, OBDANIŠTA, PREVOZA, SNABDEVANJA.... više

84.780€ (1 884 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 1.sprat

Zemun, Gornji Grad, -, 2.5, 69m2, 207000 EUR

Gornji Grad, Beograd

Dvoiposoban stan površine 69m2 u stambeno-poslovnoj zgradi u izgradnji, na trećem, povučenom spratu. Stan je bliže predstavljen na skicama i... više

207.000€ (3 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 3/3 spratova

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od... više

123.327€ (2 371 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 12/15 spratova

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

111.440€ (2 371 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 10/10 spratova

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

115.696€ (2 361 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 10/10 spratova

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

111.490€ (2 186 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 3/10 spratova

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

110.219€ (2 161 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 3/10 spratova

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

120.124€ (2 402 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 12/15 spratova

Četvorosobni stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

U ponudi je dvoiposoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula... više

187.057€ (2 338 €/m²)

  • 4 soba
  • 80m²
  • 12/15 spratova

Prodaja stanova na Telepu | Novogradnja 2.0 i 3.0 stanovi 31–69m² | Kompas N

Telep, Novi Sad

U ponudi su novi stanovi na Telepu kvadrature od 31 do 69m², idealnih struktura od dvosobnih do trosobnih (2.0 – 3.0). Stanovi se nalaze u kvalitetnoj... više

134.415€ (2 987 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • Prizemlje/2 spratova

Telep, Novi Sad

120.000€ (2 857 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 42m²
  • Prizemlje/2 spratova

Beograd, Stari grad - Knez Mihailova, Čika ljubina, fantastičan stan u pešačkoj

Knez Mihailova, Beograd

Beograd, Stari grad - Knez Mihailova, Čika ljubina, fantastičan stan u pešačkoj zoni3.0, 73m2, 4/4, toplotne pumpe, lift, pešačka zona Na prodaju... više

409.000€ (5 602 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 4/4 spratova