Za upit stan west 65 pronađeno 1275 oglasa

Zvezdara, Đeram pijaca, Bulevar kralja Aleksandra, 2.0, 50m2, 225000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 123525, III/VII, lift, terasa(2), nov, novogradnja, fasada nova, parking. Novogradnja , mogucnost kupovine parking mesta po ceni... više

225.000€ (4 500 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 3/7 spratova

Rakovica, Kneževac, Miloša Bogićevića, 2.5, 67m2, 150700EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 126070, III/IV, terasa, uknjizen, parking. Prodaje se odlican 2,5-soban stan (po potrebi adaptibilan u 3,5-soban) u novogradnji... više

150.700€ (2 249 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²
  • 3/4 spratova

PRODAJA, 2.0 LEP NAMESTEN STAN SA GARAZOM

Novi Beograd, Novi Beograd, Beograd

Prodajemo luksuzan stan na Novom Beogradu, kod Tošinog bunara. Nalazi se u novogradnji iz 2023. godine, i stan je u savrseno odrzavanom stanju.... više

259.000€ (4 046 €/m²)

  • 2 soba
  • 64m²
  • 8.sprat

Dvosoban stan 49.63m², I sprat, Obrenovac (CENTAR) – 99.260€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Dom koji pričа priču – čekа vas u novogradnji Ne kupujete samo kvadrate – kupujete jutra na terasi, večeri u dnevnom boravku, mir u svom domu.... više

99.260€ (2 025 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 49m²
  • 1.sprat

Stan 50 m2, treći sprat - Kragujevac, Aerodrom, u izgradnji

Aerodrom, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stan površine 50 m2, u izgradnji u Kragujevcu, u naselju Aerodrom, u blizini marketa, stadiona, škole, vrtića, pijace, autobuskog... više

90.750€ (1 815 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 3/4 spratova

Stan 38,65 m2, drugi sprat - Kragujevac, Aerodrom, u izgradnji

Aerodrom, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stan površine 38,65 m2, u izgradnji u Kragujevcu, u naselju Aerodrom, u blizini marketa, stadiona, škole, vrtića, pijace, autobuskog... više

75.890€ (1 997 €/m²)

  • 2 soba
  • 38m²
  • Prizemlje/4 spratova

Na prodaju – Novogradnja u centru Niša, 1.5–4.0 stanovi

Trg Učitelja Tase, Medijana, Niš

Na izuzetnoj lokaciji u centru Niša, u ponudi je moderan stambeni objekat koji pruža spoj mirnog okruženja i odlične povezanosti sa svim delovima... više

219.200€ (2 236 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 98m²
  • 4/8 spratova

Na prodaju – Novogradnja u centru Niša, 1.5–4.0 stanovi

Trg Učitelja Tase, Medijana, Niš

147.300€ (2 375 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 1/8 spratova

Na prodaju – Novogradnja u centru Niša, 1.5–4.0 stanovi

Trg Učitelja Tase, Medijana, Niš

157.885€ (2 356 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 67m²
  • 2/8 spratova

Na prodaju – Novogradnja u centru Niša, 1.5–4.0 stanovi

Trg Učitelja Tase, Medijana, Niš

136.300€ (2 839 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • 7/8 spratova

Na prodaju – Novogradnja u centru Niša, 1.5–4.0 stanovi

Trg Učitelja Tase, Medijana, Niš

136.300€ (2 839 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • 7/8 spratova

Prodaja jednoiposobnog stana Novi Sad – Adice | Novogradnja 35m2, parking, pr

Adice, Novi Sad

Struktura: Jednoiposoban stan Kvadratura: 35 m2 Lokacija: Adice, Novi Sad Stanje: Novogradnja Sprat: Prizemlje Uknjiženje: Uknjižen kao... više

67.980€ (1 942 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • Prizemlje