Za upit stan west 65 pronađeno 1275 oglasa

Investicija koja se ne propušta – jednosoban stan u Izgradnji u Vrnjačkoj B

Širi centar, Vrnjačka Banja

Rok završetka radova: mart 2026. | Moguć povraćaj PDV-a Predstavljamo vam jednosoban stan u modernoj zgradi u izgradnji, u jednom od najtraženijih... više

63.850€ (1 773 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 36m²
  • 1/4 spratova

ZVEZDARA LION 112m2 , T+L , 450000e

Lion, Zvezdara, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Lion, Radoja Domanovica, 4.0, 112 m2 sa lodjom i terasom, III od III sprata, dupleks, cg, telefon, bez... više

450.000€ (4 017 €/m²)

  • 4 soba
  • 112m²
  • 3.sprat

Garsonjera NOVI SAD, 80000€

Sajam, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102146 - CENA 80.000 + 3% provizije... Garsonjera u blizini Bulevara i Sajma. Sastoji se iz sobe, odvojene kuhinje i kupatila.... više

80.000€ (3 333 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 1/7 spratova

Stanovi u izgradnji -GARSONJERA

Centar, Jagodina

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Veoma blizu svih gradskih... više

38.400€ (1 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 2/7 spratova

Stanovi u izgradnji - GARSONJERA

Centar, Jagodina

38.400€ (1 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 1/7 spratova

Stanovi u izgradnji -GARSONJERA

Centar, Jagodina

38.400€ (1 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 3/7 spratova

Stanovi u izgradnji -GARSONJERA

Centar, Jagodina

38.400€ (1 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 6/7 spratova

Stanovi u izgradnji -GARSONJERA

Centar, Jagodina

38.400€ (1 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 4/7 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 448950€

Centar, Novi Sad

Agencijska znaka 1102507 - CENA 474500 EURA + 3% agencijske provizije. Prodaje se prostran, svetao i funkcionalan trosoban stan u Pupinovoj... više

448.950€ (6 150 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 7/8 spratova

Zvezdara, Cvetkova pijaca, -, 2.5, 61m2, 229970 EUR

Cvetkova Pijaca, Beograd

U ponudi su funkcionalni stanovi u novoizgrađenoj stambeno-poslovnoj zgradi. Zgrada u kojoj su stanovi je izgrađena od kvalitetnih materijala,... više

229.970€ (3 770 €/m²)

  • 3 soba
  • 61m²
  • 1/8 spratova

Jednosoban stan NOVI SAD, 91000€

Novo Naselje - Šarengrad, Novi Sad

Odličan jednosoban stan na mirnoj lokaciji, okružen zelenilom - Agencijska oznaka stana - 1102360 - Uknjižen jednosoban stan, 34m2, Novo Naselje.... više

91.000€ (2 676 €/m²)

  • 1 soba
  • 34m²
  • 5/6 spratova

Novogradnja sa povraćajem PDV-a

Širi centar, Jagodina

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA – POVRAĆAJ PDV-a! Tražite savršeno mesto za život ili sigurnu investiciju? Predstavljamo vam modernu zgradu u izgradnji,... više

66.420€ (1 355 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 49m²
  • 3/5 spratova