Za upit stan west 65 pronađeno 1274 oglasa

Zvezdara, Đeram pijaca, Đevđelijska, 3.0, 130m2, 450000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 128960, I/I, dupleks, klima, terasa(2), uknjizen, nov luks, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, deljiv. Prodaje se izuzetno... više

450.000€ (3 461 €/m²)

  • 3 soba
  • 130m²
  • 1/1 spratova

Vračar, Kalenić pijaca, , 2.5, 73m2, 310000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 128358, III/IV, klima, lift, terasa(3), renoviran, stara gradnja, parking, podrum. Predivan, osuncan 2.5 stan sa parkingom u... više

310.000€ (4 246 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 3/4 spratova

Rakovica, Vidikovac, Kneza Višeslava, 3.0, 69m2, 269000EUR

Vidikovac, Beograd

Agencijski ID: 123162, V/VIII, klima, lift, terasa, nov, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. U ponudi imamo svetao i moderno opremljen... više

269.000€ (3 898 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 5/8 spratova

Voždovac, Jove Ilića, , 4.0, 121m2, 425920EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 93003, I/VII, klima, lift, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, stambena zgrada. Spoj savremene arhitekture visokog kvaliteta... više

425.920€ (3 520 €/m²)

  • 4 soba
  • 121m²
  • 1/7 spratova

Vračar, Hram Svetog Save, , 4.0, 160m2, 665000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 109110, VI/VI, dupleks, lift, telefon, garaza, deljiv, stambena zgrada. **RASKOSAN 4.0 DUPLEKS OD 160m2 KOD HRAMA**Moderan i... više

665.000€ (4 156 €/m²)

  • 4 soba
  • 160m²
  • 6/6 spratova

Fantastican trosoban uknjizen stan-Salajka

Salajka, Novi Sad

Fantastičan trosoban uknjižen stan 71m2,drugi sprat,dvostrano orjentisan,2 kupatila ( jedno sa ležećom kadom a drugo tuš kabina, oba imaju... više

160.000€ (2 253 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • 2.sprat

PRODAJA STANOVA NOVI SAD . NOVOGRADNJA . JEDNOSOBAN .DVOSOBAN . TROSOBAN .CENTA

Centar, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambenom kompleksu koji se gradi na odličnoj lokaciji u blizini ulice FUTOSKE PIJACE Ovaj projekat... više

236.800€ (3 482 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 68m²
  • Potkrovlje/4 spratova

Na prodaju – Novogradnja u centru Niša, 1.5–4.0 stanovi

Trg Učitelja Tase, Medijana, Niš

Na izuzetnoj lokaciji u centru Niša, u ponudi je moderan stambeni objekat koji pruža spoj mirnog okruženja i odlične povezanosti sa svim delovima... više

219.200€ (2 236 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 98m²
  • 4/8 spratova

Na prodaju – Novogradnja u centru Niša, 1.5–4.0 stanovi

Trg Učitelja Tase, Medijana, Niš

147.300€ (2 375 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 1/8 spratova

Na prodaju – Novogradnja u centru Niša, 1.5–4.0 stanovi

Trg Učitelja Tase, Medijana, Niš

136.300€ (2 839 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • 7/8 spratova

Na prodaju – Novogradnja u centru Niša, 1.5–4.0 stanovi

Trg Učitelja Tase, Medijana, Niš

136.300€ (2 839 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • 7/8 spratova

Kopaonik-Brzeće, lux apartman-u ponudi 23,61m2

Brzeće, Kopaonik, Kopaonik

U ponudi lux novogradnja-stambeno poslovni objekat, sa smeštajnim kapacitetom od 24 apartmana i dva lokala u naselju Brzeće na Kopaoniku. Nalazi... više

47.220€ (2 053 €/m²)

  • Garsonjera
  • 23m²
  • Prizemlje/3 spratova