Za upit stan west 65 pronađeno 1274 oglasa

Zvezdara, Đeram pijaca, Đevđelijska, 4.0, 160m2, 375000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 68284, V/VI, dupleks, lift, terasa, uknjizen, podrum. Prelep penthaus na prodaju od 160+ m2 u mirnom kraju na Zvezdari. Cetiri... više

375.000€ (2 343 €/m²)

  • 4 soba
  • 160m²
  • 5/6 spratova

EKSLUZIVNO! Prodaja stanova u novogradnji - širi centar Obrenovca! - 1.800€/

Rvati, Obrenovac, Beograd

Na prodaju moderni i funkcionalni stanovi površina od 40m² - 117m², različitih spratnosti od prizemlja do potkrovlja, smešteni u širem centru... više

1.800€ (45 €/m²)

  • soba
  • 40m²
  • .sprat

Dvosoban stan u izgradnji 55.71m2, PK, Obrenovac - 91.922€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo dvosoban stan 55.71m², koji se nalazi na potkrovlju stambene zgrade koja se... više

91.922€ (1 671 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • Potkrovlje/2 spratova

Novi Beograd, Blok 62 - Dušana Vukasovića 64m2

Blok 62, Novi Beograd, Beograd

2.5, 64m2 (dve terase), 3/4, CG, interfon, internet, KTV, podrum, bez ulaganja Stambeni blok 62 na Novom Beogradu ograničen je ulicama Jurija... više

230.000€ (3 593 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 3/4 spratova

3.0, Zaplanjska, 61m2, novogradnja, eg, terasa, parking

Vitanovačka, Voždovac, Beograd

3.0, TC Stadion, novogradnja, eg, terasa, parking Novogradnja uskoro useljiva u blizini Zaplanjske, TC Stadion, brz izlaz na autoput.Funkcionalan... više

171.177€ (2 806 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 61m²
  • 2.sprat

BW QUARTET 4, 3.0 ODLICAN

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Quartet 4, luksuzna zgrada u okviru projekta „Beograd na vodi“, nalazi se u centralnom delu kompleksa, u zoni nize gradnje, u blizini Savskog... više

369.000€ (4 670 €/m²)

  • 3 soba
  • 79m²
  • 4.sprat

3.0 Zaplanjska, 71m2, novogradnja, eg, terasa, parking

Zaplanjska, Voždovac, Beograd

3.0, TC stadion, novogradnja, eg, terasa, parking Novogradnja uskoro useljiva u blizini Zaplanjske, TC Stadion, brz izlaz na autoput. Funkcionalan... više

200.540€ (2 824 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • 2.sprat

Kopaonik-Brzeće, lux apartman- studio u ponudi 23.6m2

Brzeće, Kopaonik, Kopaonik

U ponudi lux novogradnja-stambeno poslovni objekat, sa smeštajnim kapacitetom od 24 apartmana i dva lokala u naselju Brzeće na Kopaoniku. Nalazi... više

47.200€ (2 052 €/m²)

  • Garsonjera
  • 23m²
  • Prizemlje/3 spratova

+VRAČAR VN 3809

Krunski venac, Vračar, Beograd

Retka prilika na tržištu!!! Na prodaju – dvosoban salonac u srcu Vračara, ulica Prote Mateje. U ponudi je izuzetan dvosoban salonac površine... više

290.000€ (4 603 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 63m²
  • 2/6 spratova

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od... više

119.702€ (2 394 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 12/15 spratova

Penthaus, stan na 3.spratu u izgradnji - 62 m2, terasa 35 m2, Kragujevac, centa

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stan na etaži projektovanoj kao povučeni sprat, penthaus, površine 62 m2 stambeni deo, plus terasa površine 35 m2. Stan je jedinstvena... više

130.000€ (2 096 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 62m²
  • 3/3 spratova

Porodični stan na odličnoj lokaciji, 65m², I sprat – Beograd, Surčin - 14

Surčin, Beograd

Na prodaju trosoban stan, površine 65 m2, na prvom spratu stambene zgrade u Surčinu. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa... više

149.000€ (2 292 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 1.sprat