Za upit stan Rakovica da 30000 pronađeno 72 oglasa

PRODAJA, 3.5 STAN NA VIDIKOVCU, SUSEDGRADSKA ULICA

Vidikovac, Rakovica, Beograd

Prodaje se izuzetno komforan troiposobni dupleks sa velikom terasom i bastom u mirnoj ulici na Vidikovcu. Zauzima prostor od 121m2 gradevinske... više

254.000€ (2 099 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 121m²
  • 1.sprat

Rakovica, Skojevsko naselje, Luke Vojvodića, 95m2, dupleks ID#1578

Skojevsko naselje, Rakovica, Beograd

Zgrada 2010 godište, blizina vrtića, škole, Maxija, pošte, Košutnjaka. Mala zgrada 30 stanova, duplex stan. I nivo - dnevna soba, odvojena... više

260.000€ (2 736 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 95m²
  • 2/3 spratova

Rakovica - Vidikovački venac, 98m2

Vidikovački venac, Rakovica, Beograd

Rakovica - Vidikovački venac 4.0, 98m2 (lođa 6m2), 1/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Prodaje se izuzetno svetao i funkcionalan,... više

290.000€ (2 959 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 98m²
  • 1/6 spratova

Rakovica, Vidikovac - Vidikovački venac 92m2

Vidikovac, Rakovica, Beograd

3.5, 92m2 + terasa, 1/7, CG, lift, klima, interfon, internet, KTV, podrum Vidikovac je urbano naselje u opštini Rakovica, poznato po odličnoj... više

290.000€ (3 152 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 92m²
  • 1/7 spratova

STAN RAKOVICA VIDIKOVAC 110m2 , 2L , 285000e

Vidikovac, Rakovica, Beograd

Prodaja stana Beograd, RAKOVICA, VIDIKOVAC, Vidikovački venac, UKNJIŽEN, LUKSUZAN Luksuzan dvoetažni petosoban stan sa dve lodje idva mokra... više

285.000€ (2 590 €/m²)

  • 5 soba
  • 110m²
  • 3.sprat

Labudovo brdo dupleks P+I 140m2 (100m2+40m2) terasa) ID#1521

Labudovo Brdo, Rakovica, Beograd

Izuzetno retko se pojavi u prodaji ovakav stan. Obrati pažnju!!! U ulici Sretena Mladenovića Mike u zgradi sa fasadom od crvene fasadne sa... više

285.000€ (2 850 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 100m²
  • Prizemlje/3 spratova

Rakovica, Vidikovac - Kneza Višeslava, 104m2

Vidikovac, Rakovica, Beograd

Rakovica, Vidikovac - Kneza Višeslava 4.0, 104m2 (lođa 10m2), 7/7, podno grejanje, lift, telefon, interfon Novogradnja na odličnoj lokaciji... više

312.000€ (3 000 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 104m²
  • 7/7 spratova

Rakovica, Centar, Dr Milivoja Petrovića, 5.0, 130m2, 406000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 131587, I/II, dupleks, klima, terasa(2), uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena... više

406.000€ (3 123 €/m²)

  • 5 soba
  • 130m²
  • 1/2 spratova

Rakovica, Skojevsko naselje - Luke Vojvodića, 270m2

Skojevsko naselje, Rakovica, Beograd

Rakovica, Skojevsko naselje - Luke Vojvodića 5.0, 270m2 (terasa 100m2), 2/2, CG/podno, interfon, video nadzor, garaža Na prodaju luksuzan... više

580.000€ (2 148 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 270m²
  • 2/2 spratova

RAKOVICA SKOJEVSKO NASELJE 268m2 , 2T , 580000e

Skojevsko Naselje, Rakovica, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Skojevsko naselje, Luke Vojvodica, 5.0, 268 m2 sa 2 terase, II od II sprata, dupleks, cg, telefon, bez... više

580.000€ (2 164 €/m²)

  • 5 soba
  • 268m²
  • 2.sprat

Rakovica, Skojevsko naselje - Luke Vojvodića

Skojevsko naselje, Rakovica, Beograd

4.5, 270m2 (tri terase od kojih je jedna krovna od 100m2), 2/2, triplex, CG/podno, interfon, internet, ktv, video nadzor, dva parking mesta.... više

580.000€ (2 148 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 270m²
  • 2/3 spratova

Skojevsko naselje – lux 270kvm (138+30+100) ID#25199

Skojevsko naselje, Rakovica, Beograd

Lux stan na III nivoa, petosoban po strukturi, na II/II, pored centralnog grejanja ima i podno grejanje, pomoću pametne tehnologije upravlja... više

580.000€ (4 202 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 138m²
  • 2/2 spratova