Za upit stan Rakovica da 30000 pronađeno 72 oglasa

PRODAJA, 3.5STANA NA VIDIKOVCU

Vidikovac, Rakovica, Beograd

Prodajemo izuzetno dobrog rasporeda troiposoban stan, mereno 91 kvadrat, upisano u katastru 88 m2. je odlicnog rasporeda, poseduje odvojen spavaci... više

218.000€ (2 395 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 91m²
  • 13.sprat

Vidikovački venac, četvotrosoban stan 92m2

Vidikovački venac, Rakovica, Beograd

Stan mereno 92m2 sa terasom i lođom, funkcionalan raspored, četvorosoban po strukturi, pravi porodičan stan, iz hodnika se ulazu u sve prostorije,... više

220.000€ (2 391 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 92m²
  • 2/10 spratova

Rakovica, Labudovo brdo, , 2.5, 84m2, 210000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 106266, XV/XV, dupleks, lift(2), terasa(3), uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, stambena... više

210.000€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 84m²
  • 15/15 spratova

Rakovica, Stari Košutnjak - Bulevar Patrijarha Pavla, 100m2

Stari Košutnjak, Rakovica, Beograd

Rakovica, Stari Košutnjak - Bulevar Patrijarha Pavla 5.0, 100m2 (terasa 5m2), I+PTK, TA, inverter klime, telefon, podrum, parking Na prodaju... više

230.000€ (2 300 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 100m²
  • 1/2 spratova

Rakovica, Vidikovac - Patrijarha Joanikija 94m2

Vidikovac, Rakovica, Beograd

4.0, 94m2(lođa), vp/10, lift, CG, interfon, internet, klima, ktv, podrum Na Vidikovcu, delu gradske opštine Rakovica nalazi se ulica Patrijarha... više

215.000€ (2 287 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 94m²
  • vp/10 spratova

Petlovo brdo - dvoetažni stan u nizu, ukupne površine 199m2, lux, eg ID#1546

Petlovo Brdo, Rakovica, Beograd

DA LI STE ZNALI DA MOŽETE KUPITI UKNJIŽENU LUX NEKRETNINU POVRŠINE 200 M2 U BEOGRADU ZA MANJE OD 1200 EVRA PO KVADRATNOM METRU!!! JEDINSTVENA... više

232.000€ (1 165 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 199m²
  • Prizemlje/1 spratova

Vidikovac, Vidikovački venac, 106m2, terasa, lođa ID#1543

Vidikovac, Rakovica, Beograd

Vidikovac, kod Garden centra, komforan dvoetažni stan, površine 106m2 sa dve lođe na šestom i sedmom spratu u zgradi sa liftom, interfonom i... više

235.000€ (2 216 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 106m²
  • 6/7 spratova

Humski put sa 2 parking mesta

Vidikovačka Padina, Rakovica, Beograd

Na obrancima Vidikovačke padine, malo ispod "Uradi sam", skretanje pored restorana "Panorama", na 50m odatle u ulici koja spaja Pilota Mihaila... više

201.000€ (2 610 €/m²)

  • Garsonjera
  • 77m²
  • Prizemlje

Rakovica, Vidikovac - Vidikovački venac 92m2

Vidikovački venac, Rakovica, Beograd

3.5, 92m2 + lođa i terasa, 9/11, CG, lift, klima, interfon, internet, ktv, podrum. Na Vidikovcu, koji je deo gradske opštine Rakovica, smeštena... više

240.000€ (2 608 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 92m²
  • 9/11 spratova

Rakovica, Petlovo brdo, Bože Baucala, 3.0, 118m2, 219500EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 109921, I/, klima, terasa(2), uknjizen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking. Prodaje se stan u mirnom dela... više

219.500€ (1 860 €/m²)

  • 3 soba
  • 118m²
  • 1.sprat

Prodaja stanova Beograd – trosoban stan 69m² Lux, novogradnja, Vidikovac, sa

Vidikovac, Rakovica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, luksuzan trosoban stan površine 69m², smešten u kvalitetnoj novogradnji na Vidikovcu (opština Rakovica).... više

224.500€ (3 253 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 69m²
  • vp/7 spratova

Bajkoviti stan u zelenoj oazi, 88 m², V sprat, Beograd, Miljakovac – 249.000

Miljakovac, Rakovica, Beograd

• Dobrodošli u oazu mira, svetlosti i dobrih vibracija! Sa zadovoljstvom vam predstavljamo dvoetažni stan ukupne površine 88m2 na petom spratu... više

249.000€ (2 829 €/m²)

  • soba
  • 88m²
  • 5/6 spratova