Za upit stan Novi Sad pronađeno 1700 oglasa

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – Podbara, 45–109m², 2.0 / 3.0 / 4.0 – Odlična

Podbara, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad na jednoj od najtraženijih lokacija — Podbara, strogi centar grada. U prodaji su dvosobni, trosobni i četvorosobni... više

193.743€ (3 399 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 57m²
  • 2/6 spratova

Ekskluzivno-salonski stan u Futoskoj

Novi Sad

EKSKLUZIVNO – SALONSKI STAN U FUTOŠKOJ 32 Mir. Prostor. Prestiž. Na jednoj od najcenjenijih lokacija u Novom Sadu, u Futoškoj ulici, nalazi... više

225.000€ (2 163 €/m²)

  • 3 soba
  • 104m²
  • 1/3 spratova

Novi Sad, Centar - Odličan petosoban stan ID#1001144

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Ive Lole Ribara. Izdvajamo iz ponude renoviran, po strukturi petosoban salonski stan koji se nalazi u neposrednoj blizini... više

463.500€ (3 538 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 131m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Spens, Radnička, 4.0, 114m2, 300000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 113034, V/, lift, parking. Prodaje se stan, 114m2, u blizini Spensa. Dnevna soba, kuhinja, trpezarija, tri spavace sobe, hodnik,... više

300.000€ (2 631 €/m²)

  • 4 soba
  • 114m²
  • 5.sprat

Trosoban, svetao, dvostrano orijentisan stan

Nova detelinara, Novi Sad

Prodaje se izuzetno lep svetao stan, dvostrano orijentisan sa lepim rasporedom prostorija. Vlasništvo 1/1, uknjižen tako da postoji mogućnost... više

156.560€ (2 060 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 76m²
  • Potkrovlje/6 spratova

Dvoiposoban porodični stan, 59m², VII sprat, Novo Naselje, Novi Sad (RENOVIRA

Novo Naselje, Novi Sad

Na prodaju potpuno renoviran dvoiposoban stan površine 59m², smešten na jednoj od najlepših lokacija na Novom Naselju – između parka, vrtića,... više

147.000€ (2 491 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 7/11 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 39000€

Avijacija, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102505. Cena stana 39.000eu +3% agencijske provizije. Garsonjera uknjižene površine 14m2, tri kvadrata pridodata stanu.... više

39.000€ (2 785 €/m²)

  • Garsonjera
  • 14m²
  • Prizemlje/4 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 80000€

Sajam, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102146 - CENA 80.000 + 3% provizije... Garsonjera u blizini Bulevara i Sajma. Sastoji se iz sobe, odvojene kuhinje i kupatila.... više

80.000€ (3 333 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 1/7 spratova

Petosoban stan NOVI SAD, 200000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Petosobna nekretnina, Nova Detelinara, Sajam. Cena stana 200.000eu + 3% agencijske provizije. Agencijska oznaka stana 1065203. Nekretnina na... više

200.000€ (1 666 €/m²)

  • 5 soba
  • 120m²
  • 3/5 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 170000€

ŽelezniČka Stanica, Novi Sad

Agencijska oznaka stana: 1100693, CENA: 170.000 + 3%. agencijske provizije. Potpuno renoviran, odmah useljiv, veoma svetao i udoban dvosoban... više

170.000€ (3 035 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 2/6 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 86520€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1098818 - CENA je sa agencijskom provizijom od 3%. Garsonjera u užem delu Centra, u blizini pešačke zone. Prodaje se potpuno... više

86.520€ (3 605 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 6/7 spratova

Petoiposoban stan NOVI SAD, 208020€

Centar, Novi Sad

Uknjizen petosoban stan u centru u poesackoj zoni, sastoji se od dve etase, dole: dva kupatila, kuhinja, dve ostave, tri sobe, dva odvojena... više

208.020€ (1 926 €/m²)

  • 5.5 soba
  • 108m²
  • 1.sprat