Za upit stan Novi Sad pronađeno 1714 oglasa

Četvorosoban stan NOVI SAD, 292100€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1099477 CENA 292100 + agencijska provizija od 3%. Na prodaju uknjižen četvorosoban duplex u neposrednoj blizini Bulevara Oslobodjenja... više

292.100€ (2 300 €/m²)

  • 4 soba
  • 127m²
  • 3/4 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara - Uknjižen dvosoban stan ID#1000944

Nova Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Rumenačka. Uknjižen dvosoban stan u neposrednoj blizini nekoliko obrazovnih ustanova, Novosadskog sajma i TC... više

126.180€ (2 684 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 47m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Centar, Socijalno, 3.0, 75m2, 240000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 132288, I/IV, lift, terasa, uknjizen. Na prodaju klasican trosoban stan od 75m2 kod Socijalnog u izuzetno kvalitetnoj zgradi... više

240.000€ (3 200 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, Kopernikova, 2.5, 51m2, 155000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 132030, VPR/, klima, lift, terasa. Prodaje se kompletno namesten stan sa dve odvojene spavace sobe, dnevnom, izdvojenom kuhinjom,... više

155.000€ (3 039 €/m²)

  • 3 soba
  • 51m²

Dvosoban stan NOVI SAD, 153000€

ŽelezniČka Stanica, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102587, cena nekretnine je 153.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Stanica, 56m2, dvosoban, drugi sprat. Prelep... više

153.000€ (2 732 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 2/10 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 74000€

Adice, Novi Sad

KOMPLET OPREMLJEN STAN. Agencijska oznaka 1102527. CENA stana 74.000e + 3% agencijska provizija. Veternik , jednoiposoban, 39m2, potpuno nov.... više

74.000€ (1 947 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • Prizemlje/3 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 132800€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102391 - Cena je 132 800e + agencijska provizija od 3%. Prodaje se dvosoban stan na Telepu. Stan se nalazi u kvalitetnoj,... više

132.800€ (3 161 €/m²)

  • 2 soba
  • 42m²
  • 2/5 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 325000€

Grbavica, Novi Sad

Duplex stan uknjžene površine 104m2 sa GARAŽOM I DVA PARKING MESTA. Cena stana 325.000eu + 3% agencijske provizije. Agencijska oznaka stana... više

325.000€ (2 304 €/m²)

  • 4 soba
  • 141m²
  • 4/5 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 120000€

Centar, Novi Sad

CENTAR kompletno renovirana i opremljena salonska garsonjera. Agencijska oznaka stana 1102387. Cena stana 120.000eu +3% agencijske provizije.... više

120.000€ (3 750 €/m²)

  • Garsonjera
  • 32m²
  • 3/4 spratova

Petosoban stan NOVI SAD, 480000€

Sajam, Novi Sad

Luksuzna kompletno opremljena nekretnina u mini vili modernog stanovanja, sa sopstvenom garažom i dva dodatna parking mesta. Ulica mirna na... više

480.000€ (3 221 €/m²)

  • 5 soba
  • 149m²
  • 1/3 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 180000€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka-1101981 CENA 180.000e + 3% agencijska provizija. NAMEŠTAJ U CENI. NOV stan od 59m2 u Urbanoj vili od 9 stanova na Telepu,... više

180.000€ (3 050 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 2/2 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 110000€

Sajam, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1101965 CENA: 110.000 e + 3% agencijske provizije. Na prodaju dupleks stan na dobroj lokaciji, u blizini svih sadržaja potrebnih... više

110.000€ (1 929 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 57m²
  • 2/3 spratova