Za upit stan Novi Sad pronađeno 1713 oglasa

Dvosoban stan NOVI SAD, 180000€

Centar, Novi Sad

DVOSOBAN PENTHOUSE U SRCU NOVOG SADA - Agencijska oznaka 1102212 - CENA 180.000,00 € + 3% agencijske provizije. Oglašavamo na prodaju izuzetan... više

180.000€ (3 750 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 5/6 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 132804€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100695 - CENA 128.060 sa PDV-om + agencijska oznaka od 3%. Prodaje se UKNJIŽEN dvosoban stan u izgradnji sa PDV-om, na Telepu,... više

132.804€ (2 825 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 3/5 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 59000€

Adice, Novi Sad

ADICE, NOV JEDNOIPOSOBAN. Agencijska oznaka 1100104.Cena stana je 59000 +3% agencijska provizija. Prodaje se jednoiposoban manjistan na Adicama.... više

59.000€ (2 185 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 27m²
  • Prizemlje/2 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 160000€

Bulevar, Novi Sad

Trosobna porodična nekretnina u zgradi od fasadne cigle u jednoj od ulica koje izlaze na Bvulevar Oslobođenja. Stan odličnog rasporeda, za adaptaciju+++Agencijska... više

160.000€ (2 162 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • 9/10 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 150500€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1099507 - CENA 150.500E SA PDV-om +agencijska provizija 3% !. dvoiposoban stan na Podbari. Stan se sastoji iz dnevnog boravka,... više

150.500€ (2 640 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 57m²
  • Prizemlje/4 spratova

Novi Sad, Kej - Uknjižen četvoroiposoban stan ID#1001010

Kej, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Kej, ulica Vojvode Mišića. Uknjižen, kompletno renoviran, veoma komforan četvoroiposoban stan, na jednoj od najlepših i najtaženijih... više

403.760€ (3 605 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 112m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Liman I - Uknjižen trosoban stan ID#1001022

Liman I, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Liman I, ulica Vladislava Kaćanskog. Izdvajamo iz ponude odličan, po strukturi trosoban stan koji se nalazi na jednoj od najatraktivnijih... više

265.500€ (3 448 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 1.sprat

Novi Sad - Luksuzan, penthous stan sa bazenom ID#1001092

Salajka, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Salajka. Izdvajamo iz ponude luksuzan, po strukturi četvorosoban penthouse stan u centru grada sa bazenom i spa centrom, namešten... više

1.500.000€ (8 875 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 169m²
  • 4.sprat

Novi Sad, Adamovićevo naselje - Uknjižen dvosoban stan ID#1001122

Adamovićevo Naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Adamovićevo naselje, ulica Cara Dušana. Odličan, uknjižen, kompletno renoviran dvosoban stan u neposrednoj blizini Bulevara cara Lazara,... više

187.900€ (2 935 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 64m²
  • 3/6 spratova

Novi Sad, Centar (Kej) - Uknjižena renovirana garsonjera ID#1001164

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar (Kej), ulica Vojvode Mišića. Kompletno renovirana uknjižena garsonjera na jednoj od najlepših lokacija za stanovanje. Neposredna... više

92.700€ (4 414 €/m²)

  • Garsonjera
  • 21m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Novi Sad, Grbavica - Uknjižen četvorosoban stan ID#1001175

Grbavica, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Grbavica, ulica Puškinova. Uknjižen odličan komforan, po strukturi četvorosoban stan koji se nalazi na lepoj i atraktivnoj lokaciji... više

334.540€ (2 883 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 116m²
  • 3/5 spratova

Novi Sad, Centar - Uknjižena, renovirana garsonjera ID#1001178

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Petra Drapšina. Uknjižena veoma komforna garsonjera na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje. Nadomak strogog... više

123.600€ (3 862 €/m²)

  • Garsonjera
  • 32m²
  • 3/4 spratova