Za upit stan Novi Sad pronađeno 1713 oglasa

Četvorosoban stan NOVI SAD, 261250€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101552. CENA stana 261250e + 3% agencijske provizije. Stan je u fazi kompletnog renoviranja, slike stana koje vidite su dok... više

261.250€ (2 750 €/m²)

  • 4 soba
  • 95m²
  • 1/7 spratova

Jednosoban stan NOVI SAD, 90000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka-1101439 CENA 90.000e + 3% agencijska provizija. Na prodaju uknjižen jednosoban stan na Novoj Detelinari u neposrednoj blizini... više

90.000€ (3 000 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²
  • 4/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 280000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101049 CENA 280000 plus agencijska provizija 3%. Uknjižen trosoban stan u centru Novog Sada blizu pošte i pozorišta.... više

280.000€ (2 947 €/m²)

  • 3 soba
  • 95m²
  • 3/4 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 150000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1100664, cena stana je 151.000e +3% agencijske provizije, Novi Sad, Bulevar, 57 m2, dvoiposoban, šesti sprat ( ne i... više

150.000€ (2 631 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 57m²
  • 6/7 spratova

Trosoban stan PETROVARADIN, 154100€

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijska oznaka-1100272 CENA 154.100e + 3% agencijska provizija. Prodaje se trosoban stan u Petrovaradinu, SA PDV-om u ceni, POTPUNO NOVA... više

154.100€ (2 300 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²
  • 2/2 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 85000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka 1097741. CENA stana 80 000e + 3% agencijske provizije. Jednoiposoban stan u novijoj gradnji u lepom delu Adica, blizina Dunava.... više

85.000€ (2 361 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 2/2 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 244780€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1097348 - CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%.. Nov trosoban stan na Telepu. Tri spavače sobe, dnevni boravak... više

244.780€ (2 523 €/m²)

  • 3 soba
  • 97m²
  • 3/4 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 173000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka 1057670 - Uknjižen LUX dvosoban stan na Grbavici u kvalitetnoj gradnji. Prodaje se komplet namešten. Pogodan za izdavanje,... više

173.000€ (3 089 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 3/4 spratova

Trosoban stan PETROVARADIN, 140000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1092881 - Uknjižen trosoban stan u centru Petrovaradina. Zgrada je iz 2011.godine. Spavaće sobe su okrenute ka dvorištu dnevna... više

140.000€ (2 153 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 3/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 185400€

Centar, Novi Sad

Uknjižen trosoban dupleks u širem centru grada. Dobro održavan, ne iziskuje ulaganja. Treći sprat, terasa, dva kupatila, IDS 52324. više

185.400€ (2 439 €/m²)

  • 3 soba
  • 76m²
  • 3/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 175000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102585, cena nekretnine je 175.000eu + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Grbavica, 70m2, trosoban, treći sprat od... više

175.000€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 3/8 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 133700€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102280 CENA 134400e +3% agencijska provizija. Prodaje se nov ne useljavan jednoiposoban stan na Podbari blizu centra u... više

133.700€ (3 342 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 1/5 spratova