Pantelej(Niš), Pantelej, Niš
Na prodaju stan na Panteleju od 75m2. Nalazi se na visokom prizemlju. Stan poseduje veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom. Stan se... više
131.500€ (1 753 €/m²)
Centar, Medijana, Niš
Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 66,72m2. Nalazi se na trećem spratu,... više
190.830€ (2 891 €/m²)
Pantelej(Niš), Pantelej, Niš
Na prodaju četvorosoban stan u porodičnoj kući na lepoj lokaciji za stanovanje. Stan se nalazi u mirnoj ulici iznad Pantelejske crkve (5 minuta... više
146.000€ (1 247 €/m²)
Mokranjčeva, Palilula, Niš
Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 49.8 m2. Nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom... više
94.620€ (1 931 €/m²)
Svetinikolska crkva, Palilula, Niš
U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od... više
130.913€ (2 380 €/m²)
Svetinikolska crkva, Palilula, Niš
U ponudi je dvoiposoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula... više
158.742€ (2 334 €/m²)
Čalije, Pantelej, Niš
Na prodaju nov jednoiposoban 72m2, stan u Čalijama, u blizini kružnog toka koji seče Matejevački put i Bul.Sv. Pantelejmona. Stambena površina... više
108.200€ (1 502 €/m²)
Gradska bolnica, Medijana, Niš
Na prodaju stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u blizini su stari i novi klinički centar, park Čair, sportski centar kao i mnogobrojni... više
153.000€ (2 250 €/m²)
Mokranjčeva, Palilula, Niš
Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 68m2. Nalazi se na prvom spratu u zgradi sa liftom. Stan... više
119.680€ (1 760 €/m²)
Donja Vrežina, Pantelej, Niš
Na prodaju jednoiposoban stan u novogradnji P+VP+2,u blizini OŠ "Mika Antić, 45 m2. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,... više
76.500€ (1 700 €/m²)
Obilićev venac, Medijana, Niš
Niš, Medijana, Obilićev venac, prodaje se stan od 108m2 u tri nivoa, na odličnoj lokaciji. Sastav stana: vpr) Ulazni hodnik, dnevna soba sa... više
160.000€ (1 481 €/m²)
Crveni pevac, Medijana, Niš
Na prodaju četvorosoban stan, novogradnja, u stambenom objektu PO,PR,VI, na odličnoj lokaciji na Crvenom pevcu. Zbog svoje pozicije je odlična... više
207.250€ (2 252 €/m²)