Za upit stan Nis pronađeno 561 oglasa

Prodaje se stan na Bulevaru Nemanjića

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Prodaje se stan na izuzetnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Delta Planeta. Površina 68m2 na četvrtom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se... više

144.000€ (2 117 €/m²)

  • Garsonjera
  • 68m²
  • Prizemlje

Stan u kući, 80m2, Pantalej

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju stan u porodičnoj kući, prvi sprat u naselju Pantalej. Odlična lokacija za porodično stanovanje. Kuća se sastoji od prizemlja, prvog... više

90.000€ (1 125 €/m²)

  • Garsonjera
  • 80m²
  • Prizemlje

Lux novogradnja, naselje Duvanište, dvoiposoban stan 56.3m2 sa dvorištem 60

Duvanište, Medijana, Niš

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U... više

232.230€ (2 001 €/m²)

  • Garsonjera
  • 116m²
  • Prizemlje/4 spratova

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od... više

110.219€ (2 161 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 3/10 spratova

Lux novogradnja, naselje Duvanište, trosoban stan 61.57m2 drugi sprat

Duvanište, Medijana, Niš

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini... više

147.768€ (2 273 €/m²)

  • Garsonjera
  • 65m²
  • 4/4 spratova

Odličan trosoban stan, na mirnoj lokaciji

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Funkcionalan porodični stan na mirnoj lokaciji. Odlična povezanost sa gradom. Prodaje se komforan trosoban stan, savršen za porodični život.... više

133.900€ (1 673 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 2/4 spratova

2.5, Novogradnja, Železnička stanica

Železnička stanica, Palilula, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan na lepoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u manjoj ulici u blizini Železničke stanice,... više

149.000€ (2 525 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 1.sprat

Vojna bolnica, 2.5, 42m2

Vojna bolnica, Medijana, Niš

Prodaje se dvoiposoban stan površine 42m2 u neposrednoj blizini Vojne bolnice. Nalazi se na poslednjem, šest spratu u nadogradnji. Stan se sastoji... više

72.170€ (1 718 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 42m²
  • 6/6 spratova

Nov 2.5 stan, 59.64m2, Somborska, Pantelej

Somborska, Pantelej, Niš

Niš, Pantelej, Somborska - Na prodaju 2.5 stan u novogradnji, 59.64m2 na sjajnoj lokaciji na Panteleju, blizu raskrsnice Somborske sa Studeničkom... više

113.320€ (1 920 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • Prizemlje/4 spratova

2.0 stan na Bulevaru Nemanjića

Medijana, Niš

Niš, Medijana - Kod Zone 3 na Bulevaru Nemanjića, prodaje se 2.0 stan, 59m2, na 8. spratu od 9 u zgradi sa liftom. Sastoji se iz prostrane dnevne... više

123.800€ (2 098 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 8/9 spratova

Novogradnja, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno - poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se... više

196.300€ (2 582 €/m²)

  • 3 soba
  • 76m²
  • 1/7 spratova

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 49.91m2 i nalazi se na prvom, drugom... više

94.830€ (1 935 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 1/5 spratova