Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1716 oglasa

Prodaja stanova Novi Sad Petrovaradin - Novogradnja, MOŽE SE UZIMATI NA KREDIT

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u NOVOM SADU Zgrada... više

79.800€ (2 751 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • 3/3 spratova

Stanovi Petrovaradin sa PDv moze kupovina na kredit

Petrovaradin, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u Novom Sadu u... više

110.976€ (2 580 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • 1/4 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD . NOVOGRADNJA . JEDNOSOBAN .DVOSOBAN . TROSOBAN .CENTA

Centar, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambenom kompleksu koji se gradi na odličnoj lokaciji u blizini ulice FUTOSKE PIJACE Ovaj projekat... više

170.215€ (3 782 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 2/4 spratova

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

216.533€ (3 331 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 3/8 spratova

Centar, Novi Sad

146.050€ (3 562 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 6/8 spratova

Na prodaju četvorosoban stan lux, novogradnja - Petrovaradin 98m2

Petrovaradin, Novi Sad

U ponudi je prodaja modernog četvorosobnog stana površine 98m2 u novijoj zgradi u Petrovaradinu, smeštenog na mirnoj i uzvišenoj lokaciji u... više

219.912€ (2 244 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 98m²
  • 1.sprat

Prodaja trosobnog stana, 78m², odlična lokacija

Sajmište, Novi Sad

Na prodaju trosoban stan površine 78m², koji se nalazi na visokom parteru stambene zgrade u mirnom i uređenom delu Novog Sada. Stan je uknjižen,... više

200.850€ (2 575 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 78m²
  • .sprat

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – Podbara, 45–109m², 2.0 / 3.0 / 4.0 – Odlična

Podbara, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad na jednoj od najtraženijih lokacija — Podbara, strogi centar grada. U prodaji su dvosobni, trosobni i četvorosobni... više

200.541€ (3 399 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 59m²
  • 2/6 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 77250€

Grbavica, Novi Sad

Grbavica , mali prizemni stan , uknjizen. Agencijska oznaka 1098096. Prodaje se stan u dvorištu zgrade na Grbavici. Stan je pretvoren od garaze... više

77.250€ (2 340 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 33m²
  • Prizemlje/3 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 99000€

Satelit, Novi Sad

Agencijska oznaka 1096077 - Uknjižen dvosoban stan na Satelitu u blizini Futoškog puta. U izvornom stanju. U blizini sve potrebno za život.... više

99.000€ (2 152 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 3/5 spratova

Na prodaju odličan dvosoban stan na Bulevaru Evrope, 55m2

Bulevar Evrope, Novi Sad

Prodaje se dvosoban stan u Novom Sadu, Bulevar Evrope, površine 55m2, na 5. spratu u zgradi sa liftom. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku... više

142.800€ (2 596 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • 5.sprat

Dvosoban stan 44 m² Square Garden | Novogradnja | Terasa | LUX oprema

Avijatičarsko naselje, Novi Sad

U ponudi je nov i odmah useljiv dvosoban stan površine 44 m² koji se nalazi u modernom stambenom kompleksu Square Garden. Zgrada je novije gradnje... više

124.400€ (2 827 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • .sprat