Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1716 oglasa

Novi Sad, Socijalno, Slovacka, 0.5, 34m2, 108000EUR

Socijalno, Novi Sad

Agencijski ID: 131038, III/IV, terasa, uknjizen. Prodaje se stan u besprekornom stanju kod Socijalnog (Slovacka ulica). Uknjizen, moze kupovina... više

108.000€ (3 176 €/m²)

  • 1 soba
  • 34m²
  • 3/4 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, Cankareva, 2.0, 46m2, 126000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 127837, II/, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se svetao i dvorisno orijentisan dvosoban stan na Novoj Detelinari, u Cankarevoj... više

126.000€ (2 739 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Grbavica, Alekse Šantića, 1.0, 24m2, 93000EUR

Grbavica, Novi Sad

Agencijski ID: 119118, I/VII, uknjizen, parking. GRBAVICA 24 m2 NOVIJA, odlicna garsonjera za,investiciju i zivot. Bez terase, LIFT. Klima.... više

93.000€ (3 875 €/m²)

  • 1 soba
  • 24m²
  • 1/7 spratova

Luksuzni troiposoban stan 86m² + terasa 14m², novogradnja, Petrovaradin

Petrovaradin, Novi Sad

Prodaje se izuzetan, svetao i kompletno namešten troiposoban stan grejne površine 86 m², sa dodatnom terasom od 14 m² što ukupnu površinu čini... više

230.000€ (2 674 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 86m²
  • 4/4 spratova

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD | STANOVI U IZGRADNJI SAJMIŠTE | GARSONJERA | DVOS

Sajmište, Novi Sad

Stanovi na prodaju u Novom Sadu nude se u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu u izgradnji na Sajmištu u širem centru grada. Projekat predstavlja... više

155.653€ (3 458 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 4.sprat

Prodaja stanova Petrovaradin –trosoban stan Novi Sad , cene su sa PDV om MOZE

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u Novom Sadu u... više

211.191€ (2 111 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 100m²
  • Potkrovlje/3 spratova

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

196.250€ (2 156 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 91m²
  • Potkrovlje/3 spratova

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

114.125€ (2 153 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • Potkrovlje/3 spratova

Prodaja stanova Novi Sad Petrovaradin - Novogradnja, MOGUĆNOST KREDITOVANJA,

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

117.940€ (2 563 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • Potkrovlje/4 spratova

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

111.000€ (2 581 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • 3/4 spratova

Prodaja stanova Petrovaradin cene su sa PDV moguca kupovina na kredit

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

177.100€ (2 213 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 80m²
  • Potkrovlje/4 spratova

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

111.000€ (2 581 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • 3/4 spratova