Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1716 oglasa

Prodaja jednosobnog moderno uredjenog i potpuno nameštenoh stana, Centar 35m2

Centar, Novi Sad

U ponudi je jednosoban stan za prodaju u Novom Sadu, u strogom centru, Stari Grad, na izuzetnoj i veoma traženoj lokaciji. Stan površine 35m2... više

128.520€ (3 672 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 35m²
  • 3.sprat

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 197200€

Nova Detelinara, Novi Sad

<p>Agencijska oznaka-1102434 CENA 197,200e + 3% agencijska provizija. Prodaje se potpuno NOV dvoiposoban stan, NIKAD USELJAVAN u neposrednoj... više

197.200€ (3 400 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 58m²
  • 2/6 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 140000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102113 - CENA 140000 + 3% agencijska provizija. Jednoiposoban uknjižen stan blizu centra, Bulevara i policije. Komplet... više

140.000€ (3 414 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • Prizemlje/6 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 63100€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1097130 - CENA je 63 100e plus agencijska provizija od 3%. Uknjižen jednoiposoban stan na Adicama u blizini osnovne škole... više

63.100€ (1 752 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 2/3 spratova

Prodaje se dvosoban stan na Novom Naselju - 40m2 - odmah useljiv

Novo Naselje, Novi Sad

Prodaje se dvosoban stan u Novom Sadu, naselje Novo naselje, površine 40 m². Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade od ukupno pet spratova... više

117.300€ (2 932 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • Prizemlje/5 spratova

Prodaje se jednoiposoban stan na Podbari - 28m2

Podbara, Novi Sad

Na prodaju je jednoiposoban stan od 28m2 u Novom Sadu, naselje podbara. Stan se nalazi na drugom spratu bez lifta. Funkcionalnog je rasporeda... više

72.424€ (2 586 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 28m²
  • 2/2 spratova

Prodaja dvoiposobnog stana 78m² Liman 4 – odlična lokacija | Prodaja stanov

Liman 4, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Dvoiposoban stan 78m² Liman 4, odlična lokacija U ponudi je prodaja dvoiposobnog stana u Novom Sadu, površine 78m²,... više

169.950€ (2 178 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 78m²
  • 2/5 spratova

Novi Sad, Podbara, Đorđa Rajkovića, 1.5, 43m2, 137600EUR

Podbara, Novi Sad

Agencijski ID: 131782, V/, lift, terasa, uknjizen, parking, podrum, ostava. Na prodaju odlican dvosoban stan od 43m2 u Djordja Rajkovica ulici... više

137.600€ (3 200 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²
  • 5.sprat

Novi Sad, Grbavica, Ljermontova, 0.5, 12m2, 36000EUR

Grbavica, Novi Sad

Agencijski ID: 130814, III/, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399-0210.... više

36.000€ (3 000 €/m²)

  • 1 soba
  • 12m²
  • 3.sprat

Prodaja stanova na Telepu | Novogradnja 2.0 i 3.0 stanovi 31–69m² | Kompas N

Telep, Novi Sad

U ponudi su novi stanovi na Telepu kvadrature od 31 do 69m², idealnih struktura od dvosobnih do trosobnih (2.0 – 3.0). Stanovi se nalaze u kvalitetnoj... više

134.415€ (2 987 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • Prizemlje/2 spratova

Prodaja trosobnog stana, 100m2, Sajmište, garaža

Sajmište, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – prodaje se moderan i funkcionalan dupleks stan ukupne površine 100m2, sa pripadajućom garažom od 17m2, na izuzetno... više

244.800€ (2 448 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 100m²
  • 3/3 spratova

Prodaja četvorosobnog penthouse stana Novi Sad – Royal Residency Popovica, 1

Sremska kamenica - Popovica, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je luksuzan četvorosoban penthouse stan u Novom Sadu, u ekskluzivnom zatvorenom kompleksu Royal Residency... više

412.000€ (2 467 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 167m²
  • 2.sprat