Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1716 oglasa

Četvorosoban stan NOVI SAD, 245700€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100505. CENA stana 245 700e+ 3% agencijska provizija. Garaža od 15m2 u suterenu zgrade, povezana sa liftom. Uknjižen 1/1.... više

245.700€ (2 700 €/m²)

  • 4 soba
  • 91m²
  • 3/4 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 121500€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1098346 -CENA stana 121500 3 % agencijske provizije. Dvosoban stan blizu Futoške pijace. Namesten . Poseduje dnevni boravak... više

121.500€ (2 336 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 4/6 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 154500€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1094510 - Uknjižena garsonjera od 30 m2 na savršenoj lokaciji u Centru, u blizini Pupinove palate. Stan se prodaje kompletno... više

154.500€ (5 150 €/m²)

  • Garsonjera
  • 30m²
  • 3/4 spratova

Prelep stan u kući Telep | Dvosoban | LUX oprema | Terasa | Uknjižen

Telep, Novi Sad

U ponudi je prelep dvosoban stan površine 43 m² smešten u kući u mirnom delu Telepa. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za sve koji... više

99.000€ (2 302 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • Prizemlje/1 spratova

Stan za svaku preporuku, vredi svaki euro

Somborski bulevar, Novi Sad

Na prodaju funkcionalan i svetao stan površine 52,58 m², nalazi se na 5. spratu stambene zgrade sa liftom, u mirnom i traženom delu Bulevara... više

144.200€ (2 720 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • 5/5 spratova

Porodični dom iz snova – moderan dupleks sa dvorištem i pogledom

Sremska Kamenica, Novi Sad

Na prodaju je moderan, luksuzno opremljen stan u urbanoj stambenoj vili novije gradnje iz 2023. godine. Stan se prostire na dva sprata i može... više

442.900€ (2 952 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 150m²
  • .sprat

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD | STANOVI U IZGRADNJI SAJMIŠTE | GARSONJERA | DVOS

Sajmište, Novi Sad

Stanovi na prodaju u Novom Sadu nude se u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu u izgradnji na Sajmištu u širem centru grada. Projekat predstavlja... više

118.570€ (3 952 €/m²)

  • Garsonjera
  • 30m²
  • 6.sprat

Prodaja stanova Novi Sad Petrovaradin - Novogradnja, MOŽE SE UZIMATI NA KREDIT

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u NOVOM SADU Zgrada... više

110.500€ (2 511 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • Prizemlje/3 spratova

Prodaja stanova Petrovaradin Novogradnja 2026 | Jednosobni i dvosobni stanovi |

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Tip nekretnine: Stanovi u novogradnji Struktura: Jednosobni i dvosobni stanovi Kvadrature: od 25 m2 do 45 m2 Grejanje: Podno / centralno... više

127.460€ (2 832 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • Prizemlje

Prodaje se dvosoban namešten stan, širi centar - Bulevar Oslobodjenja 49m2

Rotkvarija, Novi Sad

U ponudi je prodaja stana u Novom Sadu – dvosoban stan površine 49m2, smešten na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u blizini Bulevara... više

158.100€ (3 226 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 49m²
  • 1/7 spratova

Oglas

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep. U ponudi su stanovi u izgradnji različitih struktura – od jednosobnih, dvosobnih, trosobnih i četvorosobnih... više

254.847€ (2 682 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 95m²
  • 3/6 spratova

Dvosoban stan 55m² sa terasom, II sprat – Adamovićevo naselje, Novi Sad (KO

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

Na prodaju kompletno renoviran dvosoban stan od 55 m² na odličnoj lokaciji u naselju Adamovićevo u Novom Sadu. Stan se nalazi na drugom spratu... više

135.000€ (2 454 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • 2.sprat