Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1716 oglasa

Oglas

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep. U ponudi su stanovi u izgradnji različitih struktura – od jednosobnih, dvosobnih, trosobnih i četvorosobnih... više

76.900€ (2 957 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • Prizemlje/6 spratova

Prodaja trosobnog stana Klisa– 71m2, novogradnja, podno grejanje, parking

Klisa, Novi Sad

Na prodaju trosoban stan Klisa, površine 71m2, u novogradnji, kompletno renoviran i odmah useljiv. Stan se nalazi u mirnom i lepom delu grada,... više

113.300€ (1 595 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • 2/2 spratova

Trosoban stan 59.35m2, I sprat - Novi ritam Novog Sada - 130.570€

Veternik, Novi Sad

Zadovoljstvo nam je što smo u prilici da ponudimo stanove u novogradnji koji se prostiru u sklopu savremenog stambenog kompleksa, osmišljen... više

130.570€ (2 213 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 59m²
  • 1.sprat

Jednosoban stan 30m2 – Satelit, Novi Sad - 82.000

Satelit, Novi Sad

Izdvajamo iz ponude jednosoban stan površine 30 m², smešten u urednoj i održavanoj stambenoj zgradi na traženoj lokaciji kod Satelitske pijace... više

82.000€ (2 733 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 30m²
  • 1.sprat

Dvosoban stan NOVI SAD, 122000€

Avijacija, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102577, Novi Sad, Avijacija. CENA 122000 + agencijska provizija 3%. STan je na drugom spratu, novije zgrade. Mogućnost... više

122.000€ (2 772 €/m²)

  • 2 soba
  • 44m²
  • 2/5 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 120000€

Centar, Novi Sad

<p>Centar . Agenciska oznaka 1102300. Prodaje se dvosoban stan u Jevrejskoj ulici.Cena stana je 120000e+ 3% agencijsk aprovizija. Stan je na... više

120.000€ (2 608 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 1/2 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 340000€

SubotiČki Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101871, cena nekretnine je 340.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Bulevar Evrope, 115 m2, četvorosoban, sedmi... više

340.000€ (2 956 €/m²)

  • 4 soba
  • 115m²
  • 7/12 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 90000€

Centar, Novi Sad

RETKO U PONUDI MALI SALONAC, CENTAR. Agencijska oznaka 1101959.Cena stana 90.000eu +3% agencijska provizija.Prodaje se mali salonski stan od... više

90.000€ (4 285 €/m²)

  • Garsonjera
  • 21m²
  • 1/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 200000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102188 CENA 200.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se POTPUNO RENOVIRAN trosoban stan u neposrednoj blizini O.Š."Ivo... više

200.000€ (2 739 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 6/10 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 115000€

Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1101574 CENA: 125 000 e + 3% agencijske provizije. Na prodaju je šarmantan stan odličnog i funkcionalnog rasporeda. Poseduje... više

115.000€ (2 674 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²
  • 4/6 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 85000€

Bulevar, Novi Sad

BULEVAR, USELJIV, UKNJIŽEN, LAKO U JEDOIPOSOBAN STAN. Agencijska oznaka 1101499. Cena stana 90000e +3% agencijske provizije .Odličan jednosoban... više

85.000€ (2 931 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • 5/5 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 273000€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101305- CENA je sa PDV-om 273 000e, plus agencijska provizija 3% NOV USELJIV četvorosoban duplex sa blagim kosinama na Podbari.... više

273.000€ (2 600 €/m²)

  • 4 soba
  • 105m²
  • 3/4 spratova