Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1716 oglasa

Dvosoban stan NOVI SAD, 185000€

Centar, Novi Sad

Dvosoban, Kej, odličan ! Prelepa lokcija ! Agencijska oznaka stana 1102160. Cena stana 185,000 + 3% agencijske provizije. Oglašavamo prodaju... više

185.000€ (2 890 €/m²)

  • 2 soba
  • 64m²
  • 3/4 spratova

Četvorosoban stan PETROVARADIN, 165000€

Alibegovac, Novi Sad

Agencijska oznaka-1101010 CENA je sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Na prodaju četvorosoban, potpuno NOV stan u Petrovaradinu, na... više

165.000€ (2 115 €/m²)

  • 4 soba
  • 78m²
  • 2/3 spratova

Stan 69 m² Cara Dušana | Prizemlje | Poseban ulaz | Mogućnost poslovnog pros

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

U ponudi je stan površine 69 m² na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, u ulici Aranj Janoša, u blizini Cara Dušana i Adamovićevog naselja. Ova nekretnina... više

112.000€ (1 623 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 69m²
  • Prizemlje

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 168000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1100927... CENA 168000 plus agencijska provizija 3%, . Savršena prilika za rekonstrukciju predivnog stana kod Banovine.... više

168.000€ (2 270 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 74m²
  • 3/5 spratova

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD | STANOVI U IZGRADNJI SAJMIŠTE | GARSONJERA | DVOS

Banatić, Novi Sad

Stanovi na prodaju u Novom Sadu nude se u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu u izgradnji na Sajmištu u širem centru grada. Projekat predstavlja... više

141.831€ (4 171 €/m²)

  • Garsonjera
  • 34m²
  • 4.sprat

Prodaje se luksuzno opremljen dvosoban stan na Detelinari - 68m2

Detelinara, Novi Sad

Prodaje se luksuzno opremljen dvosoban stan u Novom Sadu, naselje Detelinara, površine 68 m². Stan se nalazi na drugom spratu moderne stambene... više

242.760€ (3 570 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 68m²
  • 2.sprat

Trosoban stan, 71 m², Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Prodaje se trosoban stan od 71 m² na Bulevaru Oslobođenja, u ulici Devet Jugovića, u Novom Sadu. Stan se nalazi u visokom prizemlju zgrade od... više

202.776€ (2 856 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • vp/5 spratova

Oglas

Rotkvarija, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad, u ponudi je prelep, potpuno namešten dvosoban stan površine 65 m2 na odličnoj lokaciji, idealan kako za život tako... više

181.000€ (2 784 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 65m²
  • 2/5 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD . NOVOGRADNJA . JEDNOSOBAN .DVOSOBAN . TROSOBAN .CENTA

Centar, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambenom kompleksu koji se gradi na odličnoj lokaciji u blizini ulice FUTOSKE PIJACE Ovaj projekat... više

251.915€ (3 498 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 72m²
  • 2/4 spratova

Prodaje se se 4.0 stan 90 m² – Grbavica, Bulevar Evrope 11, Novi Sad | Parki

Grbavica - Telep, Novi Sad

Prodaje se se prostran četvorosoban stan od 90 m² u ulici Bulevar Evrope 11, na petom spratu zgrade sa liftom u naselju Grbavica, Novi Sad.... više

172.640€ (1 918 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 90m²
  • 5.sprat

Dvosoban stan NOVI SAD, 250000€

Kej, Novi Sad

<p>Dvosoban, Kej, odličan ! Prelepa lokcija !&nbsp; Agencijska oznaka stana 1102451,&nbsp;</p><p>Cena stana je 250000 e + agencijska provizija... više

250.000€ (3 906 €/m²)

  • 2 soba
  • 64m²
  • 5/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 262500€

Centar, Novi Sad

Kompletno do cigle adaptiran stan, vrhunkog kvaliteta, u koji ćete se uveriti čim pogledate nekretninu+++Agencijska oznaka stana 1100350 CENA... više

262.500€ (3 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • Prizemlje/3 spratova