Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1716 oglasa

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Uknjižen jednoiposoban stan ID#1001197

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Bulevar oslobođenja. Izdvajamo iz ponude kompletno renoviran, komforan jednoiposoban stan u neposrednoj blizini glavne autobuske i... više

118.450€ (3 037 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • 13/18 spratova

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD | STANOVI U IZGRADNJI SAJMIŠTE | GARSONJERA | DVOS

Banatić, Novi Sad

Stanovi na prodaju u Novom Sadu nude se u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu u izgradnji na Sajmištu u širem centru grada. Projekat predstavlja... više

203.678€ (3 573 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 1.sprat

Prodaje se dvosoban stan na Grbavici

Grbavica, Novi Sad

Na prodaju kompletno namešten dvosoban stan na Grbavici, 53m2. Uknjižen Odmah useljiv Kompas nekretnine Vaš pouzdan partner u prodaji i izdavanju... više

143.210€ (2 702 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 6/6 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Dvosoban stan 41m², Bulevar Oslobođenja, renovir

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je odličan, kompletno renoviran i namešten dvosoban stan površine 41m², smešten na 5. spratu zgrade sa liftom... više

158.610€ (3 868 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 5.sprat

Prodaje se trosoban lux potpuno namešten stan sa parking mestom Telep 85m2

Telep, Novi Sad

U ponudi je prodaja luksuznog trosobnog stana površine 85m2 u smešten u modernoj zgradi novogradnje na Telepu, jednoj od najtraženijih lokacija... više

255.500€ (3 005 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 85m²
  • 4/6 spratova

Prodaja stanova Novi Sad Adice – četvorosoban stan 78m2, nov, namešten, par

Adice, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je moderan četvorosoban stan u naselju Adice, odlična lokacija za miran porodičan život. Nekretnina predstavlja... više

163.200€ (2 092 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 78m²
  • 1/2 spratova

PRODAJA JEDNOIPOSOBNOG STANA NOVI SAD – LIMAN 2 | 35 m² | LOFT SA GALERIJOM

Liman 2, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Jednoiposoban loft stan 35 m², Liman 2 (Fruškogorska ulica) Na prodaju jednoiposoban stan površine 35 m², smešten... više

112.270€ (3 207 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • 17.sprat

PRODAJA STANOVA NOVI SAD . NOVOGRADNJA . JEDNOSOBAN .DVOSOBAN . TROSOBAN .CENTA

Centar, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambenom kompleksu koji se gradi na odličnoj lokaciji u blizini ulice FUTOSKE PIJACE Ovaj projekat... više

252.000€ (3 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 72m²
  • 2/4 spratova

Liman 2, Novi Sad

112.270€ (3 207 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • 17.sprat

Oglas

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep. U ponudi su stanovi u izgradnji različitih struktura – od jednosobnih, dvosobnih, trosobnih i četvorosobnih... više

203.877€ (2 682 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 76m²
  • 3/6 spratova

Tozin sokak, Bistrica, 31 m²

Novo Naselje, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – odlična prilika! Prodajem jednosoban stan na Bistrici, u mirnom delu Tozinog sokaka. Stan površine 31 m², funkcionalnog... više

77.250€ (2 491 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 31m²
  • /4 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 224400€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102370, cena nekretnine je 238.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Kej, 68 m2, trosoban, prvi sprat. Jedan od... više

224.400€ (3 300 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 68m²
  • 1/6 spratova