Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1716 oglasa

Četvorosoban stan NOVI SAD, 500990€

Centar, Novi Sad

Centar , retka prilika! Veliki stan u centru, pogled na Tvrđavu, privatni parking +++ Agencijska oznaka stana 1100118, Novi Sad, Centar.Jedini... više

500.990€ (3 295 €/m²)

  • 4 soba
  • 152m²
  • 2/4 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 200000€

Grbavica, Novi Sad

GRBAVICA, TROIPOSOBAN DX, BEZ ULAGANJA . Agencijska oznaka 1063173 . U prodaji je prelep troiposoban stan u mirnom delu naselja Grbavica. Objekat... više

200.000€ (2 500 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 80m²
  • 4/5 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 393880€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100586 CENA 393.880e + 3% agencijska provizija. Uknjižen troiposoban LUX stan u strogom centru blizu pozorišta "PUPINOVA... više

393.880€ (4 580 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 86m²
  • 1/11 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 132870€

Nova Detelinara, Novi Sad

Stan na izuzetnoj lokaciji koji vam nudi savršenu ravnotežu između praktičnosti i udobnosti. Agencijska oznaka 1096981, Novi Sad, Nova Detelinara,... više

132.870€ (2 044 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 65m²
  • 5/6 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 140000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1094352 .CENA 140.000 e + 3% agencijska provizija. Prodaje se dvosoban stan u novijoj kvalitetnoj zgradi u Hadzi Ruvimovoj... više

140.000€ (2 592 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 4/5 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 160000€

Novo Naselje Šonsi, Novi Sad

CENA je 160 000 eura + agencijska provizija 3%. Uknjizen, komforan dvosoban stan na Novom naselju - Sonsi. Odlican raspored, iz hodnika se ide... više

160.000€ (2 500 €/m²)

  • 2 soba
  • 64m²
  • 2/5 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – novogradnja Detelinara, jednosobni, dvosobni i tro

Detelinara, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Moderna novogradnja na Detelinari, jednosobni, dvosobni i trosobni stanovi 21–57m² Ako tražite moderan i luksuzan... više

85.399€ (3 415 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 25m²
  • Prizemlje

Prodaja dvoiposobnog stana, Centar, pešačka zona, prelepa terasa, moguća zam

Rotkvarija, Novi Sad

Na prodaju je izuzetno atraktivan dvoiposoban stan u samom centru Novog Sada, na samo dva minuta hoda od pešačke zone. Retkost na tržištu zbog... više

142.150€ (2 538 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 56m²
  • 3/3 spratova

Prodaja stanova Novi Sad Dvosoban stan u Adicama, odlična lokacija, završetak

Adice, Novi Sad

Opis oglasa: Prodaja stana u Adicama po fenomenalnoj ceni! U ponudi je dvosoban stan u izgradnji, u mirnom delu Novog Sada, idealan za porodičan... više

82.261€ (1 869 €/m²)

  • Garsonjera
  • 44m²
  • Prizemlje/2 spratova

Prodaja stanova na Telepu | Novogradnja 2.0 i 3.0 stanovi 31–69m² | Kompas N

Telep, Novi Sad

U ponudi su novi stanovi na Telepu kvadrature od 31 do 69m², idealnih struktura od dvosobnih do trosobnih (2.0 – 3.0). Stanovi se nalaze u kvalitetnoj... više

120.000€ (2 857 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 42m²
  • Prizemlje/2 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 140000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka 1097686. CENA stana 140 000e + 3% agencijske provizije. Prodaje se skroz namešten, bez dodatnih ulaganja sa numerisanim parking... više

140.000€ (2 692 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 52m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Sajam kompleks - Odličan trosoban stan ID#1001169

Sajam, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Sajam, ulica Branka Bajića. Izdvajamo iz ponude nov, neuseljavan, po strukturi trosoban stan koji se nalazi na jednoj od najtraženijih... više

280.000€ (3 589 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 78m²
  • 1/12 spratova