Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1716 oglasa

Oglas

Stari Grad, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je odličan, nov i kompletno namešten jednoiposoban stan površine 47 m2, smešten u ulici Stražilovska, u... više

250.000€ (5 319 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 2/4 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – Garsonjera Adice 24 m², terasa, parking – kupac

Adice, Novi Sad

Opis oglasa: Na prodaju garsonjera 24 m² u Adicama, na odličnoj lokaciji u mirnom delu naselja. Stan je funkcionalan, svetao i idealan za život... više

42.230€ (1 759 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • Prizemlje

Lux dvosoban stan – Liman IV, 69 m², odlična lokacija

Liman 4, Novi Sad

Na izuzetno traženoj lokaciji, Liman IV, prodaje se prostran i u potpunosti renoviran dvosoban stan površine 69 m², uknjižen 1/1, bez tereta.... više

230.000€ (3 333 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 69m²
  • 7.sprat

Prodaja jednosobnog stana 22 m2 – Banatić, Novi Sad – renoviran, odlična

Banatić, Novi Sad

U ponudi je prodaja jednosobnog stana u Novom Sadu, na traženoj gradskoj lokaciji Banatić, u neposrednoj blizini Železničke stanice. Stan ima... više

71.010€ (3 227 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 22m²
  • 5/5 spratova

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

205.213€ (3 309 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 62m²
  • 3/8 spratova

NOVI SAD, 97850€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka - 5087078 Prodaje se uknjižen stan u kući u centru grada. Lepa salonska kuća, dvoiposoban stana sa tri prozora do ulice. Stan... više

97.850€ (1 716 €/m²)

  • Garsonjera
  • 57m²

Trosoban stan NOVI SAD, 170000€

ŽelezniČka Stanica, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102458- CENA 170.000 + 3 % AGENCIJSKA PROVIZIJA - Uknjižen trosoban stan u blizini Železničke stanice. Stan je u izvornom... više

170.000€ (2 428 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 7/8 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 160000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102251 - CENA 160000 + 3% agencijska provizija. Uknjižen troiposoban stan na odličnoj lokaciji blizu Bulevara i Futoške... više

160.000€ (3 018 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 53m²
  • 7/9 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 143000€

ŽelezniČka Stanica, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102232. CENA stana 143.0000e + 3% agencijske provizije. Uknjižen 1/1. Predivan pogled koji se pruža na dvorište.. Blizina... više

143.000€ (2 600 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 9/11 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 185000€

Novo Naselje - Savina, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1101641 - CENA je 188 500e plus agencijska provizija od 3%. Uknjižen trosoban stan na Savini, na Novom Naselju. Stan se... više

185.000€ (2 534 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 3/5 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 240000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1100981 CENA 240.000 + agencijska provizija od 3%. Na prodaju uknjižen dvorišni stan u samom Centru grada-pešačka zona. Stan... više

240.000€ (4 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • Prizemlje/1 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 500990€

Centar, Novi Sad

Centar , retka prilika! Veliki stan u centru, pogled na Tvrđavu, privatni parking +++ Agencijska oznaka stana 1100118, Novi Sad, Centar.Jedini... više

500.990€ (3 295 €/m²)

  • 4 soba
  • 152m²
  • 2/4 spratova