Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1716 oglasa

Prodaje se namešten moderan dvoiposoban stan na Telepu - 64m2

Telep, Novi Sad

U ponudi je prodaja funkcionalnog i nameštenog stana na početku naselja Telep u Novom Sadu, idealnog za porodičan život ili kao investicija.... više

168.300€ (2 629 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 3/4 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 251500€

Centar, Novi Sad

Idealna ponuda, komplet nov, skockan stan bez potrebe za bilo kojim majstorem (nova zgrada) a na redovnoj etaži na Novoj Detelinari+++Agencijska... više

251.500€ (1 699 €/m²)

  • 4 soba
  • 148m²
  • 4/5 spratova

Novi Sad, Kej - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001009

Kej, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Kej, ulica Vojvode Mišića. Uknjižen, kompletno renoviran, veoma komforan dvoiposoban stan, na jednoj od najlepših i najtaženijih lokacija... više

270.380€ (3 605 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 75m²
  • Visoko prizemlje/4 spratova

Novi Sad, Telep - Nov, neuseljavan troiposoban stan ID#1001040

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep, ulica Petefi Šandora. Predstavljamo vam nov, neuseljavan po strukturi trosoban stan koji se nalazi u neposrednoj blizini Bulevara... više

169.950€ (2 741 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 62m²
  • 3.sprat

Novi Sad, Salajka - Uknjižen četvorosoban stan ID#1000640

Salajka, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Salajka, ulica Radoja Domanovića. Uknjižen, kompletno i kvalitetno namešten četvorosoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje.... više

339.900€ (3 365 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 101m²
  • 2/5 spratova

Novi Sad, Adamovicevo naselje - Uknjižen jednoiposoban stan ID#1001104

Adamovićevo Naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Adamovićevo naselje, ulica Laze Nančića. Odličan, uknjižen jednoiposoban stan nedaleko od Bulevara Evrope, Cara Dušana, Kliničkog... više

194.670€ (4 527 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 5/7 spratova

Novi Sad, Detelinara - Nov dvoiposoban stan ID#1001176

Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Hadži Ruvimova. Nov, neuseljavan po strukturi dvoiposoban stan pozicioniran na lokaciji koja je postala jedna... više

203.100€ (3 501 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 58m²
  • 2.sprat

NA PRODAJU ČETVOROSOBAN DUPLEKS STAN 96M² BULEVAR EVROPE NOVI SAD – U BLIZI

Bulevar Evrope, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad – fantastičan četvorosoban dupleks stan od 96m² prodaje se na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, na... više

188.700€ (1 965 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 96m²
  • 3.sprat

Izdavanje stanova Novi Sad, Liman 3. Izdaje se dvosoban, renoviran, nenamesten

Liman 3, Novi Sad

Izdavanje stanova Novi Sad Liman 3. Izdaje se dvosoban, renoviran, nenamesten stan površine 52–52,5 m2, u ulici Narodnog fronta 24, na 3. spratu... više

168.000€ (3 230 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 52m²
  • 3/8 spratova

Jednoiposoban stan 39m2, novogradnja, kompletno opremljen, uknjižen 1/1

Telep, Novi Sad

Na prodaju jednoiposoban stan od 39m2 na Telepu, u jednoj od najtraženijih lokacija za prodaju stanova u Novom Sadu. Stan se nalazi u modernoj... više

124.115€ (3 182 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • 1/4 spratova

Prodaja stanova u Novom Sadu - fantastičan trosoban stan 71m2, 2 kupatila, 2 t

Salajka, Novi Sad

Prodaja stanova u Novom Sadu - na odličnoj lokaciji, na samo 10 minuta hoda do centra grada, izdvajamo fantastičan trosoban stan od 71m2. Stan... više

164.800€ (2 321 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • 2.sprat

Prodaje se jednoiposoban stan na Novom Naselju, 43m2, uknjižen

Novo Naselje, Novi Sad

Na prodaju jednoiposoban stan na Novom Naselju u Novom Sadu. Stan je kompletno namešten i spreman za useljenje, idealan kako za život, tako... više

119.995€ (2 790 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 1/5 spratova