Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1716 oglasa

Trosoban stan NOVI SAD, 180000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102318 CENA 180.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se uknjižen trosoban duplex na Novoj Detelinari u neposrednoj blizini... više

180.000€ (2 250 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 5/6 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 201600€

Centar, Novi Sad

Agencijksa oznaka: 1101212 CENA 201.600 SA PDV-OM + agencijska provizija od 3%, I. Na prodaju moderan, svetao i prostran stan u novoj zgradi... više

201.600€ (3 200 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²
  • 1/4 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 200000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka-1100608 CENA 200.000e +3% agencijska provizija. Na prodaju uknjižen KOMPLETNO RENOVIRAN I LUX OPREMLJEN dvosoban stan na Grbavici,... više

200.000€ (4 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 4/5 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 250000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana je 1098208. CENA STANA JE 250000E +3% AGENCIJSAK PROVIZIJA.. Novi Sad – grbavica/Futoška ulica. Duplex – neobičan stan... više

250.000€ (1 953 €/m²)

  • 4 soba
  • 128m²
  • 3/3 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 147200€

Bulevar, Novi Sad

Bulevar, kvalitetna gradnja, opremljen, useljiv. cena stana 147,200 + 3% agencijske provizije. Agencijska oznaka 1098197. U podaji je lep... više

147.200€ (2 300 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • 5/5 spratova

Prodaja stanova Novi Sad Liman 4 – trosoban stan 64m2, kompletno namešten, r

Liman 4, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad Liman 4 – na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, na Bulevaru Cara Lazara, izdvajamo kompletno namešten i renoviran... više

206.000€ (3 218 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 64m²
  • 6.sprat

Prodaje se jednoiposoban stan, 38m2, Novo Naselje

Novo Naselje, Novi Sad

Atraktivan renoviran stan na Novom naselju – odmah useljiv, mogućnost kupovine na kredit Na prodaju veoma lep, kompletno renoviran stan koji... više

122.400€ (3 221 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • 3/6 spratova

Prodaja stanova Novi Sad Petrovaradin - Novogradnja, MOŽE SE UZIMATI NA KREDIT

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u NOVOM SADU Zgrada... više

96.636€ (2 543 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 38m²
  • Prizemlje/3 spratova

Prodaja stanova Novi Sad Dvosoban stan u Adicama, odlična lokacija, završetak

Adice, Novi Sad

Opis oglasa: Prodaja stana u Adicama po fenomenalnoj ceni! U ponudi je dvosoban stan u izgradnji, u mirnom delu Novog Sada, idealan za porodičan... više

97.720€ (2 220 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • 2/2 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Adice | Jednosobni, dvosobni, trosobni i četvoros

Adice, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad u naselju Adice – odlična prilika za kupovinu nekretnine na mirnoj i perspektivnoj lokaciji. U ponudi su jednosobni,... više

96.305€ (1 926 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • Prizemlje/2 spratova

Prodaja četvorosobnog stana Novi Sad – Delux novogradnja 101m2 zakupac, odli

Salajka, Novi Sad

Struktura: Četvorosoban stan Kvadratura: 101 m² Stanje: Novogradnja Sprat: II sprat (lift) Grejanje: Gas Opremljenost: Kompletno namešten... više

339.000€ (3 356 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 101m²
  • 2.sprat

Prodaje se jednosoban stan na Beogradskom Keju - Podbara 38m2

Podbara, Novi Sad

U ponudi je prodaja kompletno nameštenog jednoiposobnog stana površine 38m2 na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, u blizini Beogradskog keja u... više

136.170€ (3 583 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • 2/4 spratova