Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1716 oglasa

Prodaja stanova Novi Sad – Novogradnja u Sremskoj Kamenici, različite strukt

Sremska Kamenica, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji u Sremskoj Kamenici, površine od 28m2 do 109m2, u okviru moderne stambene zgrade koja se nalazi na... više

80.046€ (2 858 €/m²)

  • Garsonjera
  • 28m²
  • Prizemlje/2 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Suteren 58m², trosoban stan, Preradovićeva, name

Petrovaradin, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je kompletno namešten trosoban stan površine 58m², smešten u suterenu, na odličnoj lokaciji u Preradovićevoj... više

102.000€ (1 758 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 58m²
  • Suteren.sprat

Prodaje se dvosoban stan - Bulevar Patrijarha Pavla 46m2

Telep, Novi Sad

Na prodaju dvosoban stan u Novom Sadu, površine 46 m2, smešten na jednoj od najtraženijih i najatraktivnijih lokacija – Bulevar Patrijarha Pavla.... više

137.700€ (2 993 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • Prizemlje/5 spratova

Na prodaju dvoiposoban stan - Novo Naselje 55m2

Novo Naselje, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad – dvoiposoban stan 55m2 Novo Naselje, Knežev park, odlična lokacija. Stan se nalazi na četvrtom spratu... više

170.340€ (3 097 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 55m²
  • 4/7 spratova

Prodaje se trosoban stan, Podbara - 77m2

Podbara, Novi Sad

Na prodaju je trosoban stan u Novom Sadu, smešten u mirnom delu Podbare, na svega 10 minuta od centra grada. Ova nekretnina je idealna za sve... više

202.980€ (2 636 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 1/3 spratova

Na prodaju jednoiposoban stan na Adicama, 35m2

Adice, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad. Na prodaju uknjižen jednoiposoban stan površine 34,7 m² u mirnom delu naselja Adice, u neposrednoj blizini Bulevara... više

88.230€ (2 520 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • .sprat

Oglas

Detelinara, Novi Sad

Na prodaju jednosoban stan u Novom Sadu, Detelinara, odlična lokacija pogodna za život i investiciju. Stan je kompletno renoviran i namešten,... više

129.540€ (3 159 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 41m²
  • 4.sprat

Prodaja dvosobnog stana Novi Sad – Bulevar Evrope, 40m2

Bulevar Evrope, Novi Sad

Prodaje se stan na Bulevar Evrope, nova Detelinara Na odličnoj lokaciji prodaje se kompletno opremljen i moderno namešten dvosoban stan površine... više

118.450€ (2 961 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 1.sprat

Troiposoban stan NOVI SAD, 210000€

Telep, Novi Sad

Telep, troiposoban , novija zgrada. CENA 210.000 + agencijska provizija od 3%... Agencijska oznaka stana 1102590, Novi Sad, Telep... PRODAJE... više

210.000€ (2 876 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 73m²
  • 1/4 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 140000€

SubotiČki Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102333 CENA 140.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se uknjižen dvosoban stan u neposrednoj blizini Bulevara Evrope.... više

140.000€ (3 333 €/m²)

  • 2 soba
  • 42m²
  • 5/6 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 90000€

Novo Naselje - Bistrica, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102238 CENA 90.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se garsonjera u potpuno novoj zgradi na Novom naselju-Bistrica. Grejanje... više

90.000€ (3 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • 5/6 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 289000€

Centar, Novi Sad

Centar , četvorosoban stan 90 m², prvi sprat, dvostrano orijentisan — jedna od najtraženijih gradskih ulica. Agencijska oznaka stana 1065478,... više

289.000€ (3 211 €/m²)

  • 4 soba
  • 90m²
  • 1/8 spratova