Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1716 oglasa

Prodaje se LUX dvosoban stan na Adicama sa parkingom u dvorištu - 42

Adice, Novi Sad

U ponudi je prodaja dvosobnog lux stana površine 42m2 u Novom Sadu, naselje Adice, u blizini Kamenjara 1. Ova nekretnina predstavlja retku priliku... više

122.400€ (2 914 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 42m²
  • 1.sprat

Prodaja dvosobnog stana u centru Novog Sada – Rotkvarija, 44 m², terasa

Rotkvarija, Novi Sad

Prodaje se dvosoban stan u centru Novog Sada, na jednoj od najtraženijih lokacija – Rotkvarija, u ulici Lukijana Mušickog. Stan je uknjižen,... više

124.440€ (2 765 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 3.sprat

Prodaja, Stan, Novi Sad, Telep

Telep, Novi Sad

Na prodaju dvosoban stan na Telepu u Novom Sadu, ukupne površine 64 m², smešten na I spratu stambene zgrade. Stan se sastoji od dve odvojene... više

151.616€ (2 369 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 64m²
  • 1.sprat

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

169.110€ (3 523 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • 4/8 spratova

Centar, Novi Sad

242.052€ (3 315 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 1/8 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Nov jednoiposoban stan Grbavica, odlična lokacija

Grbavica, Novi Sad

Prodaje se nov, odmah useljiv jednoiposoban stan na Grbavici, na odličnoj lokaciji, idealan za stanovanje ili investiciju. Stan ima 36,4 m²... više

96.000€ (2 666 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 4/4 spratova

Novi Sad, Telep - Jednoiposoban stan u izgradnji ID#1000594

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep. U izgradnji. Kupovina direktno od investitora. Predstavljamo jednoiposoban stan u stambeno-poslovnom objektu visokog kvaliteta... više

114.132€ (2 783 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Telep - Uknjižen trosoban stan ID#1000635

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep, ulica Bulevar patrijarha Pavla. Predstavljamo uknjižen komforan po strukturi trosoban stan. U neposrednoj blizini škole, vrtića,... više

181.600€ (2 111 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 86m²
  • 2/3 spratova

Novi Sad, Telep - Dvoiposoban stan ID#1000914

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep, ulica Subotička. Predstavljamo uknjižen dvoiposoban stan koji je pozicioniran na odličnoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj... više

77.250€ (1 679 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 46m²
  • 3/3 spratova

Sremska Kamenica, Popovica - Nov dvoiposoban stan ID#1001154

Popovica, Petrovaradin, Novi Sad

Sremska Kamenica, Popovica. Stan u izgradnji pozicioniran u stambenom kompleksu „Royal Residency“, zatvoren luksuzan kompleks sa bazenima okružen... više

169.900€ (3 205 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • 1/2 spratova

Na prodaju odličan dvoiposoban stan, 52m2 , Telep/Adice

Telep, Novi Sad

Na prodaju odličan dvoiposoban stan na granici između Telepa i Adica, površine 52m², na mirnoj i atraktivnoj lokaciji, idealnoj kako za porodičan... više

117.300€ (2 255 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 52m²
  • 1.sprat

Prodaja stanova Novi Sad – Novogradnja u Sremskoj Kamenici, različite strukt

Sremska Kamenica, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji u Sremskoj Kamenici, površine od 28m2 do 109m2, u okviru moderne stambene zgrade koja se nalazi na... više

80.046€ (2 858 €/m²)

  • Garsonjera
  • 28m²
  • Prizemlje/2 spratova